• 31 فروردين ساعت 15:00
    پارما 1
    آث میلان 1
  • 31 فروردين ساعت 16:00
    منچسترسیتی 1
    تاتنهام 0
  • 31 فروردين ساعت 18:00
    بایرن مونیخ 1
    وردربرمن 0
  • 31 فروردين ساعت 20:30
    یوونتوس 2
    فیورنتینا 1
  • 31 فروردين ساعت 23:00
    اینترمیلان 1
    آ اس رم 1
  • 31 فروردين ساعت 23:15
    بارسلونا 2
    رئال سوسیداد 1
  • 1 ارديبهشت ساعت 17:00
    اورتون 4
    منچستریونایتد 0
  • 1 ارديبهشت ساعت 18:45
    رئال مادرید 3
    اتلتیک بیلبائو 0
  • 1 ارديبهشت ساعت 19:30
    آرسنال 2
    کریستال پالاس 3
  • 1 ارديبهشت ساعت 19:30
    کاردیف 0
    لیورپول 2
  • 1 ارديبهشت ساعت 23:30
    پاریسن ژرمن 3
    موناکو 1
  • 2 ارديبهشت ساعت 20:00
    الاهلی عربستان 2
    پرسپولیس 1
  • 2 ارديبهشت ساعت 23:30
    چلسی 2
    برنلی 2
  • 3 ارديبهشت ساعت 19:30
    الهلال عربستان 1
    استقلال 0
  • 3 ارديبهشت ساعت 20:00
    ذوب آهن 2
    الوصل 0
  • 3 ارديبهشت ساعت 23:15
    تاتنهام
    برایتون
  • 4 ارديبهشت ساعت 00:00
    آلاوز
    بارسلونا
  • 4 ارديبهشت ساعت 23:15
    ولورهمپتون
    آرسنال
  • 4 ارديبهشت ساعت 23:15
    آث میلان
    لاتزیو
  • 4 ارديبهشت ساعت 23:15
    وردربرمن
    بایرن مونیخ
  • 4 ارديبهشت ساعت 23:30
    منچستریونایتد
    منچسترسیتی
  • 6 ارديبهشت ساعت 00:00
    ختافه
    رئال مادرید
  • 6 ارديبهشت ساعت 00:45
    پدیده
    استقلال
  • 6 ارديبهشت ساعت 20:15
    ذوب آهن
    تراکتورسازی
  • 6 ارديبهشت ساعت 20:15
    پرسپولیس
    سپاهان
  • 6 ارديبهشت ساعت 23:30
    لیورپول
    هادرسفیلد
  • 7 ارديبهشت ساعت 16:00
    تاتنهام
    وستهام
  • 7 ارديبهشت ساعت 20:30
    آ اس رم
    کالیاری
  • 7 ارديبهشت ساعت 23:00
    اینترمیلان
    یوونتوس
  • 7 ارديبهشت ساعت 23:15
    بارسلونا
    لوانته
  • 7 ارديبهشت ساعت 23:35
    رنز
    پاریسن ژرمن
  • 8 ارديبهشت ساعت 15:30
    لسترسیتی
    آرسنال
  • 8 ارديبهشت ساعت 20:00
    منچستریونایتد
    چلسی
  • 8 ارديبهشت ساعت 20:30
    نورنبرگ
    بایرن مونیخ
  • 8 ارديبهشت ساعت 23:00
    تورینو
    آث میلان
  • 8 ارديبهشت ساعت 23:15
    رایو وایکانو
    رئال مادرید
 
کشتی فرنگی زیر 23 سال آسیا| امیدواری کادرفنی تیم ملی به قهرمانی ایران در این مسابقات
مسابقات کشتی فرنگی زیر 23 سال آسیا درحالی فردا به صورت رسمی آغاز می‌شود که کادرفنی تیم ملی، به قهرمانی ایران در این رقابت‌ها بسیار امیدوار است.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری تسنیم از مغولستان، در حالی که کمتر از یک روز به آغاز رسمی مسابقات کشتی فرنگی زیر 23 سال آسیا در اولان‌باتور زمان باقی مانده است، کادرفنی تیم کشتی فرنگی زیر 23 سال کشورمان شرایط ملی‌پوشان را خوب ارزیابی کرده و همه امیدوار هستند که تیم ایران با جام قهرمانی به کشورمان بازخواهد گشت.

جمشید خیرآبادی، سرمربی تیم در گفت‌وگو با تسنیم اظهار داشت: با اینکه با شرایط سختی از بعد پروازی به اولان‌باتور رسیدیم، ولی شرایط بدنی و آمادگی کشتی‌گیران مطلوب است و اگر اتفاق خاصی پیش نیاید، امیدواریم تیم فرنگی کشورمان فردا و در روز عید نوروز، عیدی مناسبی به مردم کشورمان بدهد و با جام قهرمانی به ایران بازگردیم.

رسول جزینی، مربی تیم نیز با اعلام اینکه شرایط بدنی کشتی‌گیران مطلوب است، گفت: کشتی‌گیران توانستند خودشان را با شرایط آب‌وهوایی و اختلاف زمانی تطبیق دهند و اگر آنچه که توانایی دارند را به نمایش بگذارند، فردا روز پرمدال و موفقی برای ما خواهد بود.

صابر میرزاده، مربی تیم نیز درخصوص آخرین شرایط تیم کشتی فرنگی زیر 23 سال کشورمان گفت: خداراشکر شرایط بچه‌های بسیار خوب است و فردا در 7 وزن، ما نماینده داریم و با توجه به اردوها و شرایطی که کشتی‌گیران داشتند، این امید را داریم که در هفت وزن بر سکو برویم و فردا تکلیف قهرمانی در این مسابقات را یک روز مانده به پایان بازی‌ها مشخص کنیم.

به گزارش تسنیم، مسابقات کشتی فرنگی زیر 23 سال قهرمانی آسیا روزهای اول و دوم فروردین ماه در شهر اولان باتور کشور مغولستان برگزار می‌شود.

ترکیب تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان به شرح زیر است:

55 کیلوگرم: پویا دادمرز
60 کیلوگرم: مهدی محسن نژاد
63 کیلوگرم: میثم دلخانی
67 کیلوگرم: محمد الیاسی
72 کیلوگرم: امین کاویانی نژاد
77 کیلوگرم: محمدرضا گرایی
82 کیلوگرم: مهدی ابراهیمی
87 کیلوگرم: محمد هادی ساروی
97 کیلوگرم: حسن آریا نژاد
130 کیلوگرم: علی اکبر یوسفی
سرمربی: جمشید خیرآبادی
مربیان: ناصر نوربخش، رسول جزینی، فرید عدنانی، صابر میرزاده
سرپرست: بهروز حضرتی‌پور

 

روزنامه های داحلی

گل - 25 آذر 1397

برنامـه پخـش تلوزیـونی

ﺳﻪشنبه 3 ارديبهشت
 
گل گهر سیرجان – - شهرداری ماهشهر
۱۷:۰۰
هفته 33 لیگ دسته یک آزادگان
 
الهلال عربستان - استقلال
۱۹:۳۰
لیگ قهرمانان آسیا
 
ذوب آهن - الوصل امارات
۲۰:۰۰
لیگ قهرمانان آسیا
 
تاتنهام - برایتون
۲۳:۱۵
هفته 33 لیگ برتر انگلیس
چهارشنبه 4 ارديبهشت
 
آث میلان - لاتزیو
۲۳:۱۵
جام حذفی ایتالیا
 
منچستریونایتد - منچسترسیتی
۲۳:۳۰
هفته 31 لیگ برتر انگلیس
پنجشنبه 5 ارديبهشت
 
ماشین سازی - سایپا
۱۶:۰۰
هفته 27 لیگ برتر ایران
 
استقلال خوزستان - نساجی
۱۹:۱۵
هفته 27 لیگ برتر ایران
جمعه 6 ارديبهشت
 
سپیدرود رشت - فولاد خوزستان
۱۸:۱۵
هفته 27 لیگ برتر ایران
 
پرسپولیس - سپاهان
۲۰:۱۵
هفته 27 لیگ برتر ایران
 
ذوب آهن - تراکتورسازی
۲۰:۱۵
هفته 27 لیگ برتر ایران
شنبه 7 ارديبهشت
 
پدیده - استقلال
۲۰:۱۵
هفته 27 لیگ برتر ایران

اخبـار ورزشـی

  • همه
  • داخلی
  • خارجی
  • سایر ورزشها

لیگ ایران

بازیهای هفته 27
پنج شنبه, 05 ارديبهشت 1398
ماشین سازی-سایپا16:00
پیکان-پارس جنوبی18:00
استقلال خوزستان-نساجی19:15
جمعه, 06 ارديبهشت 1398
پدیده-استقلال00:45
سپیدرود رشت-فولاد18:15
پرسپولیس-سپاهان20:15
ذوب آهن-تراکتورسازی20:15
شنبه, 07 ارديبهشت 1398
صنعت نفت-مسجدسلیمان19:15
#تيمبازيتفاضلامتياز
1پرسپولیس262155
2استقلال262550
3سپاهان262250
4تراکتورسازی261949
5پدیده261346
6فولاد26-833
7سایپا25-431
8ذوب آهن25-430
9پارس جنوبی26-129
10نساجی26-329
11پیکان26-828
12ماشین سازی26-427
13صنعت نفت26-527
14مسجدسلیمان26-1520
15سپیدرود رشت26-2519
16استقلال خوزستان26-2311

لیگهای اروپایی

بازیهای هفته 34
سه شنبه, 03 ارديبهشت 1398
اوئسکا-ایبار22:00
وایادولید-خیرونا23:00
چهارشنبه, 04 ارديبهشت 1398
آلاوز-بارسلونا00:00
اتلتیکومادرید-والنسیا22:00
لگانس-اتلتیک بیلبائو23:00
اسپانیول-سلتاویگو23:00
پنج شنبه, 05 ارديبهشت 1398
لوانته-رئال بتیس00:00
سویا-رایو وایکانو22:00
رئال سوسیداد-ویارئال23:00
جمعه, 06 ارديبهشت 1398
ختافه-رئال مادرید00:00
#تيمبازيتفاضلامتياز
1بارسلونا335177
2اتلتیکومادرید332768
3رئال مادرید332164
4ختافه331454
5سویا331252
6والنسیا331052
7اتلتیک بیلبائو33-446
8آلاوز33-746
9رئال بتیس33-643
10اسپانیول33-942
11رئال سوسیداد33-241
12لگانس33-541
13ایبار33-340
14ویارئال33-436
15سلتاویگو33-935
16خیرونا33-1234
17لوانته33-1434
18وایادولید33-1932
19رایو وایکانو33-2128
20اوئسکا33-2026

لیگ قهرمانان اروپا

نیمه نهایی
سه شنبه, 10 ارديبهشت 1398
تاتنهام-آژاکس23:30
چهارشنبه, 11 ارديبهشت 1398
بارسلونا-لیورپول23:30
سه شنبه, 17 ارديبهشت 1398
لیورپول-بارسلونا23:30
چهارشنبه, 18 ارديبهشت 1398
آژاکس-تاتنهام23:30

لیگ قهرمانان آسیا

گروه D
سه شنبه, 14 اسفند 1397
پرسپولیس1-1پاختاکور ازبکستان18:30
الاهلی عربستان0-2السد قطر20:45
سه شنبه, 21 اسفند 1397
پاختاکور ازبکستان0-1الاهلی عربستان16:30
السد قطر0-1پرسپولیس19:15
سه شنبه, 20 فروردين 1398
پاختاکور ازبکستان2-2السد قطر18:30
پرسپولیس0-2الاهلی عربستان20:00
دوشنبه, 02 ارديبهشت 1398
الاهلی عربستان1-2پرسپولیس20:00
السد قطر1-2پاختاکور ازبکستان20:30
دوشنبه, 16 ارديبهشت 1398
پاختاکور ازبکستان-پرسپولیس19:30
السد قطر-الاهلی عربستان23:15
دوشنبه, 30 ارديبهشت 1398
پرسپولیس-السد قطر19:30
الاهلی عربستان-پاختاکور ازبکستان23:50
#تيمبازيتفاضلامتياز
1السد قطر407
2الاهلی عربستان406
3پاختاکور ازبکستان405
4پرسپولیس404

لیگـــها