• 29 بهمن ساعت 19:15
    پرسپولیس 4
    پدیده 2
  • 29 بهمن ساعت 23:00
    آ اس رم 2
    بولونیا 1
  • 29 بهمن ساعت 23:00
    چلسی 0
    منچستر یونایتد 2
  • 30 بهمن ساعت 23:30
    لیورپول 0
    بایرن مونیخ 0
  • 30 بهمن ساعت 23:30
    لیون 0
    بارسلونا 0
  • 1 اسفند ساعت 18:30
    استقلال 2
    پارس جنوبی جم 0
  • 1 اسفند ساعت 23:30
    پاریسن ژرمن 5
    مونت پولیه 1
  • 1 اسفند ساعت 23:30
    اتلتیکومادرید 2
    یوونتوس 0
  • 2 اسفند ساعت 21:25
    آرسنال 3
    باته بورسیف 0
  • 2 اسفند ساعت 23:30
    اینترمیلان 4
    راپید وین 0
  • 2 اسفند ساعت 23:30
    چلسی 3
    مالمو 0
  • 3 اسفند ساعت 23:00
    آث میلان
    امپولی
  • 4 اسفند ساعت 16:00
    نفت مسجدسلیمان
    پرسپولیس
  • 4 اسفند ساعت 16:00
    برنلی
    تاتنهام
  • 4 اسفند ساعت 18:00
    بایرن مونیخ
    هرتابرلین
  • 4 اسفند ساعت 18:45
    سویا
    بارسلونا
  • 4 اسفند ساعت 19:30
    پاریسن ژرمن
    نیم
  • 4 اسفند ساعت 23:00
    فروزینونه
    آ اس رم
  • 5 اسفند ساعت 03:30
    سپاهان
    ذوب آهن
  • 5 اسفند ساعت 03:30
    چلسی
    برایتون
  • 5 اسفند ساعت 17:30
    بولونیا
    یوونتوس
  • 5 اسفند ساعت 17:35
    آرسنال
    ساوتهمپتون
  • 5 اسفند ساعت 17:35
    منچستریونایتد
    لیورپول
  • 5 اسفند ساعت 18:30
    استقلال
    ذوب آهن
  • 5 اسفند ساعت 20:00
    منچسترسیتی
    چلسی
  • 5 اسفند ساعت 23:00
    فیورنتینا
    اینترمیلان
  • 5 اسفند ساعت 23:15
    لوانته
    رئال مادرید
  • 7 اسفند ساعت 03:30
    پاریسن ژرمن
    دایجون
 
کشتی فرنگی جایزه بزرگ کرواسی| پایان کار ایران با سه مدال
تیم منتخب کشتی فرنگی جوانان کشورمان با کسب یک مدال طلا، یک مدال نقره و یک مدال برنز به کار خود در رقابت‌های بین‌المللی کشتی فرنگی جایزه بزرگ کرواسی پایان داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های بین المللی کشتی فرنگی بزرگسالان جایزه بزرگ کرواسی که جزء طرح رنکینگ سیستم اتحادیه جهانی کشتی نیز محسوب می شود روزهای 20 و 21 بهمن ماه در شهر زاگرب کشور کرواسی برگزار شد و 8 کشتی گیر جوان کشورمان با هدایت حمید باوفا به مصاف حریفان خود در این مسابقات رفتند که در پایان تیم ایران توسط پویا دادمرز در وزن 55 کیلوگرم صاحب مدال طلا، میلاد رضا نژاد در وزن 60 کیلوگرم صاحب مدال نقره و محمد ناقوسی در وزن 77 صاحب مدال برنز شد. 5 نماینده دیگر کشورمان نیز با شکست مقابل حریفان خود از دور رقابت ها کنار رفتند.
نتایج کشتی گیران کشورمان در این مسابقات به شرح زیر است:
در وزن 55 کیلوگرم که 4 کشتی گیر حضور دارند پویا دادمرز در رقابت های دوره ای در دو کشتی به ترتیب واسیل بوتز الکساندراف از رومانی را با نتیجه 8 بر 4 و آیازچی دوگوس از ترکیه را با نتیجه 5 بر 1 شکست داد. دادمرز در کشتی سوم و پایانی به مصاف اکرم اوزترک دارنده مدال برنز جهان از ترکیه رفت و با نتیجه 2 بر 1 از سد این حریف نیز گذشت و صاحب مدال طلا شد.
 در وزن 60 کیلوگرم میلاد رضانژاد حسینوند پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با توجه به حاضر نشدن تونی برالا از کشور کرواسی راهی دور سوم شد وی در این دور مقابل ویرجیل مونتیانو از کشور رومانی با نتیجه 9 بر صفر به پیروزی رسید و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. رضانژاد در این مرحله اریک توربا از کشور مجارستان را با نتیجه 6 بر 3 مغلوب کرد و راهی دیدار فینال شد. وی در این دیدار در مصاف با کرم کمال قهرمان جوانان جهان و دارنده مدال برنز زیر 23 سال جهان از ترکیه با نتیجه 9 بر 3 شکست خورد و به مدال نقره رسید.
در وزن 72 کیلوگرم محمدرضا مختاری پس از استراحت در دور اول در دور دوم در مصاف با الکساندر پایوین از روسیه با نتیجه 7 بر 6 به پیروزی رسید اما در دور سوم مقابل چنگیز ارسلان قهرمان زیر 23 سال جهان از ترکیه با نتیجه 9 بر یک شکست خورد و با توجه به شکست این کشتی گیر در مرحله نیمه نهایی، مختاری از دور رقابت ها کنار رفت.
در وزن 77 کیلوگرم محمد ناقوسی پس از استراحت در دور اول در دور دوم مقابل آنتونیو کامنجاسویچ از کرواسی با نتیجه 8 بر صفر پیروز شد وی در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی در مصاف با فورکان بایراک قهرمان جوانان جهان از ترکیه با نتیجه 3 بر 2 به برتری رسید و راهی مرحله نیمه نهایی شد. ناقوسی در این مرحله مقابل یونس امره باشار قهرمان زیر 23 سال اروپا از ترکیه با نتیجه 10 بر صفر شکست خورد به راهی دیدار رده بندی شد. وی در این دیدار مقابل ایلیه چوجوچاری دارنده مدال برنز جهان از کشور رومانی با نتیجه 5 بر 4 به پیروزی رسید و صاحب مدال برنز شد.
در وزن 82 کیلوگرم حسین فروزنده در دور نخست با نتیجه 8 بر صفر تیموجت تروبولین از اسلوونی را مغلوب کرد وی در دور بعد مقابل برهان آکبوداک دارنده مدال طلای امیدهای جهان با نتیجه 3 بر 1 شکست خورد و با توجه به شکست این حریف ترک مقابل امره کوش دارنده مدال نقره جهان از ترکیه، فروزنده حذف شد.
در وزن 87 کیلوگرم حسن فروزنده در دور اول در مصاف با گورامی ختسوریانی از گرجستان با نتیجه 3 بر 1 به برتری دست یافت. وی در دور بعد مقابل تادیوس میچالیک دارنده مدال برنز اروپا از لهستان با نتیجه 5 بر یک مغلوب شد و با توجه به شکست این کشتی گیر در دور بعد، حسن فروزنده از دور رقابت ها کنار رفت.
در وزن 97 کیلوگرم ابوالفضل سید مهدوی در دور اول مقابل تریسی هانکوک از آمریکا با نتیجه 5 بر صفر شکست خورد و با توجه به شکست این کشتی گیر آمریکایی در مرحله نیمه نهایی، سید مهدوی حذف شد.
در وزن 130 کیلوگرم علی اکبر یوسفی در دیدار نخست در مصاف با عثمان ایلدریم دارنده مدال نقره زیر 23 سال جهان از ترکیه با نتیجه 6 بر 3 شکست خورد و با توجه به شکست این کشتی گیر ترک در مرحله نیمه نهایی مقابل مومیجان عبداله یف قهرمان بازی های آسیایی از ازبکستان، یوسفی از دور رقابت ها کنار رفت.

 

روزنامه های داحلی

خبر ورزشی - 10 آبان 1397

برنامـه پخـش تلوزیـونی

جمعه 3 اسفند
 
پدیده شهر خودرو - سپیدرود
۱۵:۳۰
هفته 19 لیگ برتر ایران
شنبه 4 اسفند
 
نفت‌ مسجدسلیمان - پرسپولیس
۱۶:۰۰
هفته 19 لیگ برتر ایران
 
بایرن مونیخ - هرتابرلین
۱۸:۰۰
هفته 23 بوندسلیگا
 
سویا - بارسلونا
۱۸:۴۵
هفته 25 لالیگا اسپانیا
یکشنبه 5 اسفند
 
سایپا - تراکتورسازی
۱۶:۰۰
هفته 19 لیگ برتر ایران
 
منچستریونایتد - لیورپول
۱۷:۳۵
هفته 27 لیگ برتر انگلیس
 
استقلال - ذوب آهن
۱۸:۳۰
هفته 17 لیگ برتر ایران
 
چلسی - منچسترسیتی
۲۰:۰۰
جام اتحادیه انگلیس
 
لوانته - رئال مادرید
۲۳:۱۵
هفته 25 لالیگا اسپانیا
ﺳﻪشنبه 7 اسفند
 
لاتزیو - آث میلان
۲۳:۳۰
جام حذفی ایتالیا

اخبـار ورزشـی

  • همه
  • داخلی
  • خارجی
  • سایر ورزشها

لیگ ایران

بازیهای هفته 19
چهارشنبه, 01 اسفند 1397
استقلال0-2پارس جنوبی18:30
جمعه, 03 اسفند 1397
استقلال خوزستان1-1صنعت نفت15:00
ماشین سازی1-0پیکان15:30
نساجی0-2فولاد15:30
پدیده0-2سپیدرود رشت15:30
شنبه, 04 اسفند 1397
مسجدسلیمان-پرسپولیس16:00
یکشنبه, 05 اسفند 1397
سپاهان-ذوب آهن-:-
سایپا-تراکتورسازی16:00
#تيمبازيتفاضلامتياز
1سپاهان182038
2پدیده191238
3پرسپولیس181437
4تراکتورسازی181333
5استقلال181731
6فولاد19-525
7پارس جنوبی19224
8ماشین سازی19-121
9نساجی19-321
10پیکان18-519
11صنعت نفت19-619
12سایپا16-418
13مسجدسلیمان18-916
14ذوب آهن16-614
15سپیدرود رشت19-2412
16استقلال خوزستان19-157

لیگهای اروپایی

بازیهای هفته 25
جمعه, 03 اسفند 1397
اسپانیول-اوئسکا23:30
شنبه, 04 اسفند 1397
ختافه-رایو وایکانو15:30
سویا-بارسلونا18:45
آلاوز-سلتاویگو21:00
اتلتیک بیلبائو-ایبار23:15
یکشنبه, 05 اسفند 1397
لگانس-والنسیا14:30
اتلتیکومادرید-ویارئال18:45
وایادولید-رئال بتیس21:00
لوانته-رئال مادرید23:15
دوشنبه, 06 اسفند 1397
خیرونا-رئال سوسیداد23:30
#تيمبازيتفاضلامتياز
1بارسلونا243854
2اتلتیکومادرید241747
3رئال مادرید241245
4سویا241037
5ختافه24936
6آلاوز24-336
7رئال سوسیداد24534
8رئال بتیس24-333
9والنسیا24432
10ایبار24-131
11اتلتیک بیلبائو24-430
12لوانته24-730
13لگانس24-529
14اسپانیول24-1029
15خیرونا24-927
16وایادولید24-1026
17سلتاویگو24-724
18ویارئال24-523
19رایو وایکانو24-1423
20اوئسکا24-1718

لیگ قهرمانان اروپا

یک هشتم نهایی
سه شنبه, 23 بهمن 1397
منچستریونایتد2-0پاریسن ژرمن23:30
آاس رم1-2پورتو23:30
چهارشنبه, 24 بهمن 1397
تاتنهام0-3بورسیادورتمند23:30
آژاکس2-1رئال مادرید23:30
سه شنبه, 30 بهمن 1397
لیون0-0بارسلونا23:30
لیورپول0-0بایرن مونیخ23:30
چهارشنبه, 01 اسفند 1397
شالکه3-2منچسترسیتی23:30
اتلتیکومادرید0-2یوونتوس23:30
سه شنبه, 14 اسفند 1397
بورسیادورتمند-تاتنهام23:30
رئال مادرید-آژاکس23:30
چهارشنبه, 15 اسفند 1397
پاریسن ژرمن-منچستریونایتد23:30
پورتو-آاس رم23:30
سه شنبه, 21 اسفند 1397
منچسترسیتی-شالکه23:30
یوونتوس-اتلتیکومادرید23:30
چهارشنبه, 22 اسفند 1397
بارسلونا-لیون23:30
بایرن مونیخ-لیورپول23:30

لیگ قهرمانان آسیا

گروه D
سه شنبه, 14 اسفند 1397
پرسپولیس-پاختاکور ازبکستان18:30
الاهلی عربستان-السد قطر20:45
سه شنبه, 21 اسفند 1397
پاختاکور ازبکستان-الاهلی عربستان16:30
السد قطر-پرسپولیس19:15
سه شنبه, 20 فروردين 1398
پاختاکور ازبکستان-السد قطر18:30
پرسپولیس-الاهلی عربستان20:00
دوشنبه, 02 ارديبهشت 1398
الاهلی عربستان-پرسپولیس-:-
السد قطر-پاختاکور ازبکستان20:30
دوشنبه, 16 ارديبهشت 1398
پاختاکور ازبکستان-پرسپولیس19:30
السد قطر-الاهلی عربستان23:15
دوشنبه, 30 ارديبهشت 1398
پرسپولیس-السد قطر19:30
الاهلی عربستان-پاختاکور ازبکستان23:50
#تيمبازيتفاضلامتياز
1الاهلی عربستان000
2السد قطر000
3پاختاکور ازبکستان000
4پرسپولیس000

لیگـــها