• 2 ارديبهشت ساعت 20:00
    الاهلی عربستان 2
    پرسپولیس 1
  • 2 ارديبهشت ساعت 23:30
    چلسی 2
    برنلی 2
  • 3 ارديبهشت ساعت 19:30
    الهلال عربستان 1
    استقلال 0
  • 3 ارديبهشت ساعت 20:00
    ذوب آهن 2
    الوصل 0
  • 3 ارديبهشت ساعت 23:15
    تاتنهام 1
    برایتون 0
  • 4 ارديبهشت ساعت 00:00
    آلاوز 0
    بارسلونا 2
  • 4 ارديبهشت ساعت 23:15
    ولورهمپتون 3
    آرسنال 1
  • 4 ارديبهشت ساعت 23:15
    آث میلان 0
    لاتزیو 1
  • 4 ارديبهشت ساعت 23:15
    وردربرمن 2
    بایرن مونیخ 3
  • 4 ارديبهشت ساعت 23:30
    منچستریونایتد 0
    منچسترسیتی 2
  • 6 ارديبهشت ساعت 00:00
    ختافه
    رئال مادرید
  • 6 ارديبهشت ساعت 19:00
    ذوب آهن
    تراکتورسازی
  • 6 ارديبهشت ساعت 20:15
    پرسپولیس
    سپاهان
  • 6 ارديبهشت ساعت 23:30
    لیورپول
    هادرسفیلد
  • 7 ارديبهشت ساعت 16:00
    تاتنهام
    وستهام
  • 7 ارديبهشت ساعت 20:15
    پدیده
    استقلال
  • 7 ارديبهشت ساعت 20:30
    آ اس رم
    کالیاری
  • 7 ارديبهشت ساعت 23:00
    اینترمیلان
    یوونتوس
  • 7 ارديبهشت ساعت 23:15
    بارسلونا
    لوانته
  • 7 ارديبهشت ساعت 23:30
    رنز
    پاریسن ژرمن
  • 8 ارديبهشت ساعت 15:30
    لسترسیتی
    آرسنال
  • 8 ارديبهشت ساعت 20:00
    منچستریونایتد
    چلسی
  • 8 ارديبهشت ساعت 20:30
    نورنبرگ
    بایرن مونیخ
  • 8 ارديبهشت ساعت 23:00
    تورینو
    آث میلان
  • 8 ارديبهشت ساعت 23:15
    رایو وایکانو
    رئال مادرید
  • 10 ارديبهشت ساعت 17:00
    ذوب آهن
    سایپا
  • 10 ارديبهشت ساعت 21:30
    مونت پولیه
    پاریسن ژرمن
  • 10 ارديبهشت ساعت 23:30
    تاتنهام
    آژاکس
 
آغاز مرحله پنجم اردوی تیم ملی کشتی آزاد از 23 بهمن
مرحله پنجم اردوی تیم ملی کشتی آزاد برای شرکت در رقابت‌های قهرمانی آسیا در چین و جام دانلکوف بلغارستان روزهای 23 بهمن تا 8 اسفند ماه برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، اسامی نفرات دعوت شده به این اردو به شرح زیر است:

61 کیلوگرم: حسن رحیمی (تهران)
74 کیلوگرم: مصطفی حسین خانی (تهران)
86 کیلوگرم: حسن یزدانی (مازندران)
92 کیلوگرم: علیرضا کریمی (البرز)
97 کیلوگرم: رضا یزدانی (مازندران)
125 کیلوگرم: پرویز هادی (آذربایجان شرقی) کمیل قاسمی (مازندران) امیرحسین زارع (مازندران)

همچنین نفرات زیر از رقابت‌های بین المللی کشتی آزاد جام تختی به اردو دعوت شده‌اند که این مرحله از تمرینات روزهای 24 بهمن تا 6 اسفندماه برگزار می‌شود:

57 کیلوگرم: رضا اطری(مازندران)- عرفان آیینی(تهران) - عرفان جعفریان(مازندران)
61 کیلوگرم: بهنام احسان پور(مازندران)
65 کیلوگرم: پیمان بیابانی(تهران)
70 کیلوگرم: یونس امامی(تهران)- میثم نصیری(زنجان)
74 کیلوگرم: رضا افضلی(کرمانشاه)
79 کیلوگرم: بهمن تیموری - محمد جواد حمیدی(کرمانشاه)
86 کیلوگرم: کامران قاسم پور(مازندران)
92 کیلوگرم: ارشک محبی(کرمانشاه) - محمد جواد ابراهیمی(مازندران)
97 کیلوگرم: حامد طالبی زرین کمر(مازندران) - علی رضا گودرزی(تهران)
125 کیلوگرم: یداله محبی(کرمانشاه)

سرمربی: غلامرضا محمدی
سرمربی تیم ملی کشتی آزاد جوانان: محمد طلایی
مربیان: ابراهیم مهربان، عباس حاجی کناری، امیر آشوری (به معرفی استان البرز)- تیمور مرادی(کرمانشاه)
متخصص تغذیه: دکتر رامین امیرساسان
مربی بدنساز: دکتر مرتضی بهرامی نژاد
ماساژور: امیر شیخی
سرپرست: هادی حبیبی

رقابت‌های کشتی قهرمانی بزرگسالان آسیا روزهای 3 تا 8 اردیبهشت ماه سال 98 در شهر شی آن چین برگزار خواهد شد. جام دانکلوف بلغارستان نیز روزهای 9 تا 12 اسفندماه در شهر روسه برگزار می شود.

 

روزنامه های داحلی

استقلال - 4 اردیبهشت 1398

برنامـه پخـش تلوزیـونی

پنجشنبه 5 ارديبهشت
 
ماشین سازی - سایپا
۱۶:۰۰
هفته 27 لیگ برتر ایران
 
استقلال خوزستان - نساجی
۱۹:۱۵
هفته 27 لیگ برتر ایران
جمعه 6 ارديبهشت
 
سپیدرود رشت - فولاد خوزستان
۱۸:۱۵
هفته 27 لیگ برتر ایران
 
ذوب آهن - تراکتورسازی
۱۹:۰۰
هفته 27 لیگ برتر ایران
 
پرسپولیس - سپاهان
۲۰:۱۵
هفته 27 لیگ برتر ایران
شنبه 7 ارديبهشت
 
پدیده - استقلال
۲۰:۱۵
هفته 27 لیگ برتر ایران

اخبـار ورزشـی

  • همه
  • داخلی
  • خارجی
  • سایر ورزشها

لیگ ایران

بازیهای هفته 27
پنج شنبه, 05 ارديبهشت 1398
ماشین سازی0-0سایپا16:00
استقلال خوزستان1-1نساجی17:30
پیکان2-3پارس جنوبی18:00
جمعه, 06 ارديبهشت 1398
سپیدرود رشت-فولاد17:15
ذوب آهن-تراکتورسازی19:00
پرسپولیس-سپاهان20:15
شنبه, 07 ارديبهشت 1398
صنعت نفت-مسجدسلیمان19:15
پدیده-استقلال20:15
#تيمبازيتفاضلامتياز
1پرسپولیس262155
2استقلال262550
3سپاهان262250
4تراکتورسازی261949
5پدیده261346
6فولاد26-833
7سایپا26-432
8پیکان27-731
9نساجی27-330
10ذوب آهن25-430
11پارس جنوبی27-229
12ماشین سازی27-428
13صنعت نفت26-527
14مسجدسلیمان26-1520
15سپیدرود رشت26-2519
16استقلال خوزستان27-2312

لیگهای اروپایی

بازیهای هفته 34
سه شنبه, 03 ارديبهشت 1398
اوئسکا0-2ایبار22:00
وایادولید0-1خیرونا23:00
چهارشنبه, 04 ارديبهشت 1398
آلاوز2-0بارسلونا00:00
اتلتیکومادرید2-3والنسیا22:00
لگانس1-0اتلتیک بیلبائو23:00
اسپانیول1-1سلتاویگو23:00
پنج شنبه, 05 ارديبهشت 1398
لوانته0-4رئال بتیس00:00
سویا-رایو وایکانو22:00
رئال سوسیداد-ویارئال23:00
جمعه, 06 ارديبهشت 1398
ختافه-رئال مادرید00:00
#تيمبازيتفاضلامتياز
1بارسلونا345380
2اتلتیکومادرید342871
3رئال مادرید332164
4ختافه331454
5سویا331252
6والنسیا34952
7اتلتیک بیلبائو34-349
8آلاوز34-946
9اسپانیول34-943
10رئال بتیس34-1043
11رئال سوسیداد33-241
12لگانس34-641
13ایبار34-540
14لوانته34-1037
15ویارئال33-436
16سلتاویگو34-936
17وایادولید34-1835
18خیرونا34-1334
19اوئسکا34-1829
20رایو وایکانو33-2128

لیگ قهرمانان اروپا

نیمه نهایی
سه شنبه, 10 ارديبهشت 1398
تاتنهام-آژاکس23:30
چهارشنبه, 11 ارديبهشت 1398
بارسلونا-لیورپول23:30
سه شنبه, 17 ارديبهشت 1398
لیورپول-بارسلونا23:30
چهارشنبه, 18 ارديبهشت 1398
آژاکس-تاتنهام23:30

لیگ قهرمانان آسیا

گروه D
سه شنبه, 14 اسفند 1397
پرسپولیس1-1پاختاکور ازبکستان18:30
الاهلی عربستان0-2السد قطر20:45
سه شنبه, 21 اسفند 1397
پاختاکور ازبکستان0-1الاهلی عربستان16:30
السد قطر0-1پرسپولیس19:15
سه شنبه, 20 فروردين 1398
پاختاکور ازبکستان2-2السد قطر18:30
پرسپولیس0-2الاهلی عربستان20:00
دوشنبه, 02 ارديبهشت 1398
الاهلی عربستان1-2پرسپولیس20:00
السد قطر1-2پاختاکور ازبکستان20:30
دوشنبه, 16 ارديبهشت 1398
پاختاکور ازبکستان-پرسپولیس19:30
السد قطر-الاهلی عربستان23:15
دوشنبه, 30 ارديبهشت 1398
پرسپولیس-السد قطر19:30
الاهلی عربستان-پاختاکور ازبکستان23:50
#تيمبازيتفاضلامتياز
1السد قطر407
2الاهلی عربستان406
3پاختاکور ازبکستان405
4پرسپولیس404

لیگـــها