• 29 بهمن ساعت 19:15
    پرسپولیس 4
    پدیده 2
  • 29 بهمن ساعت 23:00
    آ اس رم 2
    بولونیا 1
  • 29 بهمن ساعت 23:00
    چلسی 0
    منچستر یونایتد 2
  • 30 بهمن ساعت 23:30
    لیورپول 0
    بایرن مونیخ 0
  • 30 بهمن ساعت 23:30
    لیون 0
    بارسلونا 0
  • 1 اسفند ساعت 18:30
    استقلال 2
    پارس جنوبی جم 0
  • 1 اسفند ساعت 23:30
    پاریسن ژرمن 5
    مونت پولیه 1
  • 1 اسفند ساعت 23:30
    اتلتیکومادرید 2
    یوونتوس 0
  • 2 اسفند ساعت 21:25
    آرسنال 3
    باته بورسیف 0
  • 2 اسفند ساعت 23:30
    اینترمیلان 4
    راپید وین 0
  • 2 اسفند ساعت 23:30
    چلسی 3
    مالمو 0
  • 3 اسفند ساعت 23:00
    آث میلان
    امپولی
  • 4 اسفند ساعت 16:00
    نفت مسجدسلیمان
    پرسپولیس
  • 4 اسفند ساعت 16:00
    برنلی
    تاتنهام
  • 4 اسفند ساعت 18:00
    بایرن مونیخ
    هرتابرلین
  • 4 اسفند ساعت 18:45
    سویا
    بارسلونا
  • 4 اسفند ساعت 19:30
    پاریسن ژرمن
    نیم
  • 4 اسفند ساعت 23:00
    فروزینونه
    آ اس رم
  • 5 اسفند ساعت 03:30
    سپاهان
    ذوب آهن
  • 5 اسفند ساعت 03:30
    چلسی
    برایتون
  • 5 اسفند ساعت 17:30
    بولونیا
    یوونتوس
  • 5 اسفند ساعت 17:35
    آرسنال
    ساوتهمپتون
  • 5 اسفند ساعت 17:35
    منچستریونایتد
    لیورپول
  • 5 اسفند ساعت 18:30
    استقلال
    ذوب آهن
  • 5 اسفند ساعت 20:00
    منچسترسیتی
    چلسی
  • 5 اسفند ساعت 23:00
    فیورنتینا
    اینترمیلان
  • 5 اسفند ساعت 23:15
    لوانته
    رئال مادرید
  • 7 اسفند ساعت 03:30
    پاریسن ژرمن
    دایجون
 
آغاز مرحله پنجم اردوی تیم ملی کشتی آزاد از 23 بهمن
مرحله پنجم اردوی تیم ملی کشتی آزاد برای شرکت در رقابت‌های قهرمانی آسیا در چین و جام دانلکوف بلغارستان روزهای 23 بهمن تا 8 اسفند ماه برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، اسامی نفرات دعوت شده به این اردو به شرح زیر است:

61 کیلوگرم: حسن رحیمی (تهران)
74 کیلوگرم: مصطفی حسین خانی (تهران)
86 کیلوگرم: حسن یزدانی (مازندران)
92 کیلوگرم: علیرضا کریمی (البرز)
97 کیلوگرم: رضا یزدانی (مازندران)
125 کیلوگرم: پرویز هادی (آذربایجان شرقی) کمیل قاسمی (مازندران) امیرحسین زارع (مازندران)

همچنین نفرات زیر از رقابت‌های بین المللی کشتی آزاد جام تختی به اردو دعوت شده‌اند که این مرحله از تمرینات روزهای 24 بهمن تا 6 اسفندماه برگزار می‌شود:

57 کیلوگرم: رضا اطری(مازندران)- عرفان آیینی(تهران) - عرفان جعفریان(مازندران)
61 کیلوگرم: بهنام احسان پور(مازندران)
65 کیلوگرم: پیمان بیابانی(تهران)
70 کیلوگرم: یونس امامی(تهران)- میثم نصیری(زنجان)
74 کیلوگرم: رضا افضلی(کرمانشاه)
79 کیلوگرم: بهمن تیموری - محمد جواد حمیدی(کرمانشاه)
86 کیلوگرم: کامران قاسم پور(مازندران)
92 کیلوگرم: ارشک محبی(کرمانشاه) - محمد جواد ابراهیمی(مازندران)
97 کیلوگرم: حامد طالبی زرین کمر(مازندران) - علی رضا گودرزی(تهران)
125 کیلوگرم: یداله محبی(کرمانشاه)

سرمربی: غلامرضا محمدی
سرمربی تیم ملی کشتی آزاد جوانان: محمد طلایی
مربیان: ابراهیم مهربان، عباس حاجی کناری، امیر آشوری (به معرفی استان البرز)- تیمور مرادی(کرمانشاه)
متخصص تغذیه: دکتر رامین امیرساسان
مربی بدنساز: دکتر مرتضی بهرامی نژاد
ماساژور: امیر شیخی
سرپرست: هادی حبیبی

رقابت‌های کشتی قهرمانی بزرگسالان آسیا روزهای 3 تا 8 اردیبهشت ماه سال 98 در شهر شی آن چین برگزار خواهد شد. جام دانکلوف بلغارستان نیز روزهای 9 تا 12 اسفندماه در شهر روسه برگزار می شود.

 

روزنامه های داحلی

شوت - 4 تیر 1396

برنامـه پخـش تلوزیـونی

جمعه 3 اسفند
 
پدیده شهر خودرو - سپیدرود
۱۵:۳۰
هفته 19 لیگ برتر ایران
شنبه 4 اسفند
 
نفت‌ مسجدسلیمان - پرسپولیس
۱۶:۰۰
هفته 19 لیگ برتر ایران
 
بایرن مونیخ - هرتابرلین
۱۸:۰۰
هفته 23 بوندسلیگا
 
سویا - بارسلونا
۱۸:۴۵
هفته 25 لالیگا اسپانیا
یکشنبه 5 اسفند
 
سایپا - تراکتورسازی
۱۶:۰۰
هفته 19 لیگ برتر ایران
 
منچستریونایتد - لیورپول
۱۷:۳۵
هفته 27 لیگ برتر انگلیس
 
استقلال - ذوب آهن
۱۸:۳۰
هفته 17 لیگ برتر ایران
 
چلسی - منچسترسیتی
۲۰:۰۰
جام اتحادیه انگلیس
 
لوانته - رئال مادرید
۲۳:۱۵
هفته 25 لالیگا اسپانیا
ﺳﻪشنبه 7 اسفند
 
لاتزیو - آث میلان
۲۳:۳۰
جام حذفی ایتالیا

اخبـار ورزشـی

  • همه
  • داخلی
  • خارجی
  • سایر ورزشها

لیگ ایران

بازیهای هفته 19
چهارشنبه, 01 اسفند 1397
استقلال0-2پارس جنوبی18:30
جمعه, 03 اسفند 1397
استقلال خوزستان1-1صنعت نفت15:00
ماشین سازی-پیکان15:30
نساجی-فولاد15:30
پدیده-سپیدرود رشت15:30
شنبه, 04 اسفند 1397
مسجدسلیمان-پرسپولیس16:00
یکشنبه, 05 اسفند 1397
سپاهان-ذوب آهن-:-
سایپا-تراکتورسازی16:00
#تيمبازيتفاضلامتياز
1سپاهان182038
2پرسپولیس181437
3پدیده181035
4تراکتورسازی181333
5استقلال181731
6فولاد18-325
7پارس جنوبی19224
8ماشین سازی18021
9صنعت نفت19-619
10سایپا16-418
11نساجی18-518
12پیکان17-616
13مسجدسلیمان18-916
14ذوب آهن16-614
15سپیدرود رشت18-2212
16استقلال خوزستان19-157

لیگهای اروپایی

بازیهای هفته 25
جمعه, 03 اسفند 1397
اسپانیول-اوئسکا23:30
شنبه, 04 اسفند 1397
ختافه-رایو وایکانو15:30
سویا-بارسلونا18:45
آلاوز-سلتاویگو21:00
اتلتیک بیلبائو-ایبار23:15
یکشنبه, 05 اسفند 1397
لگانس-والنسیا14:30
اتلتیکومادرید-ویارئال18:45
وایادولید-رئال بتیس21:00
لوانته-رئال مادرید23:15
دوشنبه, 06 اسفند 1397
خیرونا-رئال سوسیداد23:30
#تيمبازيتفاضلامتياز
1بارسلونا243854
2اتلتیکومادرید241747
3رئال مادرید241245
4سویا241037
5ختافه24936
6آلاوز24-336
7رئال سوسیداد24534
8رئال بتیس24-333
9والنسیا24432
10ایبار24-131
11اتلتیک بیلبائو24-430
12لوانته24-730
13لگانس24-529
14اسپانیول24-1029
15خیرونا24-927
16وایادولید24-1026
17سلتاویگو24-724
18ویارئال24-523
19رایو وایکانو24-1423
20اوئسکا24-1718

لیگ قهرمانان اروپا

یک هشتم نهایی
سه شنبه, 23 بهمن 1397
منچستریونایتد2-0پاریسن ژرمن23:30
آاس رم1-2پورتو23:30
چهارشنبه, 24 بهمن 1397
تاتنهام0-3بورسیادورتمند23:30
آژاکس2-1رئال مادرید23:30
سه شنبه, 30 بهمن 1397
لیون0-0بارسلونا23:30
لیورپول0-0بایرن مونیخ23:30
چهارشنبه, 01 اسفند 1397
شالکه3-2منچسترسیتی23:30
اتلتیکومادرید0-2یوونتوس23:30
سه شنبه, 14 اسفند 1397
بورسیادورتمند-تاتنهام23:30
رئال مادرید-آژاکس23:30
چهارشنبه, 15 اسفند 1397
پاریسن ژرمن-منچستریونایتد23:30
پورتو-آاس رم23:30
سه شنبه, 21 اسفند 1397
منچسترسیتی-شالکه23:30
یوونتوس-اتلتیکومادرید23:30
چهارشنبه, 22 اسفند 1397
بارسلونا-لیون23:30
بایرن مونیخ-لیورپول23:30

لیگ قهرمانان آسیا

گروه D
سه شنبه, 14 اسفند 1397
پرسپولیس-پاختاکور ازبکستان18:30
الاهلی عربستان-السد قطر20:45
سه شنبه, 21 اسفند 1397
پاختاکور ازبکستان-الاهلی عربستان16:30
السد قطر-پرسپولیس19:15
سه شنبه, 20 فروردين 1398
پاختاکور ازبکستان-السد قطر18:30
پرسپولیس-الاهلی عربستان20:00
دوشنبه, 02 ارديبهشت 1398
الاهلی عربستان-پرسپولیس-:-
السد قطر-پاختاکور ازبکستان20:30
دوشنبه, 16 ارديبهشت 1398
پاختاکور ازبکستان-پرسپولیس19:30
السد قطر-الاهلی عربستان23:15
دوشنبه, 30 ارديبهشت 1398
پرسپولیس-السد قطر19:30
الاهلی عربستان-پاختاکور ازبکستان23:50
#تيمبازيتفاضلامتياز
1الاهلی عربستان000
2السد قطر000
3پاختاکور ازبکستان000
4پرسپولیس000

لیگـــها