• 14 آذر ساعت 15:00
    استقلال 1
    شهر خودرو 0
  • 14 آذر ساعت 16:00
    نساجی 2
    سپاهان 2
  • 14 آذر ساعت 17:30
    ذوب آهن 0
    پرسپولیس 3
  • 14 آذر ساعت 23:45
    آرسنال 1
    برایتون 2
  • 15 آذر ساعت 23:15
    اینترمیلان 0
    آ اس رم 0
  • 16 آذر ساعت 15:30
    رئال مادرید 2
    اسپانیول 0
  • 16 آذر ساعت 16:00
    اورتون 3
    چلسی 1
  • 16 آذر ساعت 18:00
    مونشن گلادباخ 2
    بایرن مونیخ 1
  • 16 آذر ساعت 18:30
    بورنموث 0
    لیورپول 3
  • 16 آذر ساعت 18:30
    تاتنهام 5
    برنلی 0
  • 16 آذر ساعت 20:00
    مونت پولیه 1
    پاریسن ژرمن 3
  • 16 آذر ساعت 21:00
    منچسترسیتی 1
    منچستریونایتد 2
  • 16 آذر ساعت 23:15
    لاتزیو 3
    یوونتوس 1
  • 16 آذر ساعت 23:30
    بارسلونا 5
    مایورکا 2
  • 17 آذر ساعت 23:15
    بولونیا
    آث میلان
  • 18 آذر ساعت 14:30
    شهر خودرو
    سپاهان
  • 18 آذر ساعت 17:30
    ذوب آهن
    نساجی
  • 18 آذر ساعت 17:30
    پیکان
    استقلال
  • 18 آذر ساعت 23:30
    وستهام
    آرسنال
  • 19 آذر ساعت 17:30
    پرسپولیس
    گلگهر سیرجان
  • 19 آذر ساعت 21:25
    سالزبورگ
    لیورپول
  • 19 آذر ساعت 23:30
    اینترمیلان
    بارسلونا
  • 19 آذر ساعت 23:30
    چلسی
    لیل
  • 20 آذر ساعت 23:30
    پاریسن ژرمن
    گالاتاسرای
  • 20 آذر ساعت 23:30
    کلوب بروژا
    رئال مادرید
  • 20 آذر ساعت 23:30
    بایرن مونیخ
    تاتنهام
  • 20 آذر ساعت 23:30
    بایرن لورکوزن
    یوونتوس
  • 21 آذر ساعت 21:25
    استاندارد لیژ
    آرسنال
  • 21 آذر ساعت 23:30
    آاس رم
    ولفسبورگ
  • 21 آذر ساعت 23:30
    منچستریونایتد
    الکمار
  • 22 آذر ساعت 16:15
    استقلال
    شاهین
  • 22 آذر ساعت 16:40
    سپاهان
    پیکان
 
اول مرداد؛ آغاز اردوی تیم ملی تیراندازی با کمان در رشته ریکرو
زمان برگزاری اردوی تیم ملی تیراندازی با کمان کشورمان در رشته ریکرو مشخص شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان، اردوی تیم ملی بزرگسالان رشته ریکرو (بانوان و آقایان) از یکم تا  21 مرداد ماه در سایت تخصصی تیراندازی با کمان برگزار می‌شود.

اسامی نفرات دعوت شده به شرح زیر است:

محمدصادق کبودانی و پارمیدا قاسمی از تهران
نیلوفر علیپور از البرز
امیر یزدانی و امین پیرعلی از اصفهان
صادق اشرفی، شیوا شجاع‌مهر و میلاد وزیری از آذربایجان شرقی
رضا شبانی از یزد
زهرا نعمتی از کرمان

مجید میررحیمی نیز سرمربی تیم ریکرو خواهد بود.

 

روزنامه های داخلی

پیروزی - 17 آذر 1398

برنامـه پخـش تلوزیـونی

یکشنبه 17 آذر
 
بولونیا - میلان
۲۳:۱۵
هفته 15 سری آ ایتالیا
دوشنبه 18 آذر
 
ماشین‌سازی‌ - تراکتور
۱۵:۱۵
هفته 14 لیگ برتر ایران
 
پیکان - استقلال
۱۷:۳۰
هفته 14 لیگ برتر ایران
ﺳﻪشنبه 19 آذر
 
نفت مسجد سلیمان - سایپا
۱۶:۳۵
هفته 14 لیگ برتر ایران
 
پرسپولیس - گل گهر سیرجان
۱۷:۳۰
هفته 14 لیگ برتر ایران
 
سالزبورگ - لیورپول
۲۱:۲۵
لیگ قهرمانان اروپا
 
بنفیکا - زنیت
۲۳:۳۰
لیگ قهرمانان اروپا
 
اینتر - بارسلونا
۲۳:۳۰
لیگ قهرمانان اروپا
چهارشنبه 20 آذر
 
دیناموزاگرب - منچسترسیتی
۲۱:۲۵
لیگ قهرمانان اروپا
 
بایرلورکوزن - یوونتوس
۲۳:۳۰
لیگ قهرمانان اروپا
 
بایرن مونیخ - تاتنهام
۲۳:۳۰
لیگ قهرمانان اروپا
جمعه 22 آذر
 
نساجی - شهر خودرو
۱۵:۰۰
هفته 15 لیگ برتر ایران
 
استقلال - شاهین شهرداری بوشهر
۱۶:۱۵
هفته 15 لیگ برتر ایران
 
سپاهان - پیکان
۱۶:۴۰
هفته 15 لیگ برتر ایران
شنبه 23 آذر
 
سایپا - پرسپولیس
۱۷:۳۰
هفته 15 لیگ برتر ایران

اخبـار ورزشـی

  • همه
  • داخلی
  • خارجی
  • سایر ورزشها

لیگ ایران

بازیهای هفته 14
دوشنبه, 18 آذر 1398
شهر خودرو-سپاهان14:30
ماشین سازی-تراکتور15:15
فولاد-پارس جنوبی16:35
پیکان-استقلال17:30
ذوب آهن-نساجی17:30
سه شنبه, 19 آذر 1398
شاهین-صنعت نفت16:30
مسجدسلیمان-سایپا16:35
پرسپولیس-گلگهر سیرجان17:30
#تيمبازيتفاضلامتياز
1استقلال131425
2سپاهان121224
3شهر خودرو12523
4پرسپولیس12822
5صنعت نفت12022
6فولاد13320
7مسجدسلیمان13319
8تراکتور11318
9ماشین سازی12-216
10پیکان11012
11نساجی12-412
12ذوب آهن13-611
13سایپا13-711
14پارس جنوبی12-410
15گلگهر سیرجان12-86
16شاهین13-175

لیگهای اروپایی

بازیهای هفته 16
جمعه, 15 آذر 1398
ویارئال0-0اتلتیکومادرید23:30
شنبه, 16 آذر 1398
رئال مادرید0-2اسپانیول15:30
گرانادا0-3آلاوز18:30
لوانته4-2والنسیا21:00
بارسلونا2-5مایورکا23:30
یکشنبه, 17 آذر 1398
ایبار1-0ختافه14:30
رئال بتیس2-3اتلتیک بیلبائو16:30
وایادولید0-0رئال سوسیداد18:30
لگانس2-3سلتاویگو21:00
اوساسونا-سویا23:30
#تيمبازيتفاضلامتياز
1بارسلونا152334
2رئال مادرید152134
3سویا15530
4رئال سوسیداد16827
5ختافه16827
6اتلتیک بیلبائو16726
7اتلتیکومادرید16626
8والنسیا16326
9گرانادا16324
10اوساسونا15422
11رئال بتیس16-522
12لوانته16-520
13ویارئال16419
14وایادولید16-419
15آلاوز16-618
16ایبار16-1315
17مایورکا16-1214
18سلتاویگو16-1113
19لگانس16-169
20اسپانیول16-209

لیگ قهرمانان آسیا و اروپا

فینال
شنبه, 18 آبان 1398
الهلال عربستان0-1اوراوا20:00
یکشنبه, 03 آذر 1398
اوراوا2-0الهلال عربستان13:31

مقدماتی جام جهانی - آسیا

گروه C
پنج شنبه, 14 شهریور 1398
کامبوج1-1هنگ کنگ16:00
بحرین1-1عراق21:00
سه شنبه, 19 شهریور 1398
کامبوج1-0بحرین16:00
هنگ کنگ2-0ایران16:30
پنج شنبه, 18 مهر 1398
ایران0-14کامبوج17:00
عراق0-2هنگ کنگ19:30
سه شنبه, 23 مهر 1398
کامبوج4-0عراق15:00
بحرین0-1ایران20:00
پنج شنبه, 23 آبان 1398
هنگ کنگ0-0بحرین15:30
عراق1-2ایران17:30
سه شنبه, 28 آبان 1398
هنگ کنگ0-2کامبوج15:30
عراق0-0بحرین17:30
پنج شنبه, 07 فروردين 1399
بحرین-کامبوج16:30
ایران-هنگ کنگ16:30
سه شنبه, 12 فروردين 1399
هنگ کنگ-عراق16:30
کامبوج-ایران16:30
پنج شنبه, 15 خرداد 1399
ایران-بحرین16:30
عراق-کامبوج16:30
سه شنبه, 20 خرداد 1399
بحرین-هنگ کنگ16:30
ایران-عراق16:30
#تيمبازيتفاضلامتياز
1عراق5711
2بحرین529
3ایران4146
4هنگ کنگ5-25
5کامبوج5-211

لیگـــها