• 21 آذر ساعت 21:25
    استاندارد لیژ 2
    آرسنال 2
  • 21 آذر ساعت 23:30
    آاس رم 2
    ولفسبورگ 2
  • 21 آذر ساعت 23:30
    منچستریونایتد 4
    الکمار 0
  • 22 آذر ساعت 16:40
    سپاهان 2
    پیکان 0
  • 23 آذر ساعت 15:00
    سایپا
    پرسپولیس
  • 23 آذر ساعت 16:00
    گلگهر سیرجان
    ذوب آهن
  • 23 آذر ساعت 16:00
    لیورپول
    واتفورد
  • 23 آذر ساعت 17:30
    استقلال
    شاهین
  • 23 آذر ساعت 18:00
    بایرن مونیخ
    وردربرمن
  • 23 آذر ساعت 18:30
    رئال سوسیداد
    بارسلونا
  • 23 آذر ساعت 18:30
    چلسی
    بورنموث
  • 24 آذر ساعت 17:30
    آث میلان
    ساسولو
  • 24 آذر ساعت 17:30
    یوونتوس
    اودینزه
  • 24 آذر ساعت 17:30
    منچستریونایتد
    اورتون
  • 24 آذر ساعت 17:30
    ولورهمپتون
    تاتنهام
  • 24 آذر ساعت 20:00
    آرسنال
    منچسترسیتی
  • 24 آذر ساعت 20:30
    آ اس رم
    اسپال
  • 24 آذر ساعت 23:15
    فیورنتینا
    اینترمیلان
  • 24 آذر ساعت 23:30
    والنسیا
    رئال مادرید
  • 24 آذر ساعت 23:30
    سنت اتین
    پاریسن ژرمن
  • 27 آذر ساعت 21:25
    سمپدوریا
    یوونتوس
  • 27 آذر ساعت 22:30
    بارسلونا
    رئال مادرید
  • 27 آذر ساعت 23:00
    فرایبورگ
    بایرن مونیخ
  • 28 آذر ساعت 16:15
    استقلال
    ماشین سازی
  • 28 آذر ساعت 16:25
    سپاهان
    شاهین
  • 28 آذر ساعت 18:30
    پارس جنوبی جم
    پرسپولیس
  • 29 آذر ساعت 15:15
    سایپا
    ذوب آهن
  • 29 آذر ساعت 23:15
    فیورنتینا
    آ اس رم
 
برگزاری هفته سوم و چهارم لیگ برتر تیراندازی بانوان در سالن آزادی
هفته سوم و چهارم لیگ برتر تیراندازی بانوان در روزهای 28 و 29 آذرماه در محل سالن 80 خط مجموعه ورزشی آزادی برگزار می‌شود.
مسابقات انتخابی تیم ملی بدمینتون برگزار می‌شود
مسابقات انتخابی تیم ملی بدمینتون بانوان برای شرکت در رقابت‌های بین المللی دهه فجر در تهران برگزار می‌شود.
قهرمانی محیا دارابیان در مسابقات سنگ‌نوردی نوجوانان آسیا
رقابت‌های سنگنوردی قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیا با کسب یک طلای دیگر توسط نماینده کشورمان پیگیری شد.
مددی در جلسه کنفدراسیون بدمینتون آسیا شرکت می‌کند
نایب رئیس بانوان فدراسیون بدمینتون برای شرکت در جلسه قوانین و مقرارت کنفدراسیون آسیا فردا به کوالالامپور اعزام می‌شود‌.
تیم‌های راه یافته به لیگ برتر والیبال نشسته بانوان مشخص شدند
رقابت‌های گروه اول لیگ والیبال نشسته بانوان برگزار و تیم‌های راه یافته به لیگ برتر معرفی شدند.
آذرخش با زاگرس شیراز به توافق رسید/ خدایار: تیم کردستان می‌خواست با معرفی اسپانسر دوم محترمانه کنار بروم
پس از مشکلات مالی برخی تیم‌های لیگ برتر فوتبال بانوان که باعث انصراف برابر حریفان‌شان شد، نوبت به آذرخش کردستان رسید.
شریف: تماشاگران برنده واقعی مسابقه بودند/ سایپا ما را غافلگیر کرد
سرمربی تیم فوتسال بانوان هیئت خراسان رضوی گفت: برنده واقعی مسابقه حساس هفته شانزدهم لیگ‌برتر تماشاگرانی بودند که در سالن حاضر شده و ما را تنها نگذاشتند.
قهرمان لیگ برتر اینلاین هاکی بانوان مشخص شد
رقابت‌های لیگ برتر اینلاین هاکی بانوان با معرفی تیم‌های برتر خاتمه یافت.
دعوت از 6 تیرانداز کشورمان به اردوی تمرینی تیم ملی تپانچه
اردوی تمرینی تیم ملی تپانچه کشورمان با حضور 6 تیرانداز از امروز 23 آذرماه در محل سالن 80 خط مجموعه ورزشی آزادی آغاز می‌شود.
لیگ برتر هندبال بانوان| شکست نمایندگان اصفهان در هفته پایانی نیم‌فصل
هفته هفتم رقابت‌های لیگ برتر هندبال بانوان با برگزاری چهار دیدار پیگیری شد.
لیگ برتر فوتسال بانوان| بازگشت هیئت خراسان رضوی به صدر و پیروزی رهیاب گستر
تیم فوتسال رهیاب گستر تهران در هفته شانزدهم لیگ برتر بانوان مقابل صدرنشین جدول مسابقات پیروز شد تا هیئت خراسان رضوی به صدر جدول بازگردد.
علی‌نژاد سرپرست معاونت توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش شد
با حکم وزیر ورزش و جوانان مهدی علی‌نژاد به‌عنوان سرپرست معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای این وزارتخانه منصوب شد.
لیگ برتر والیبال بانوان| برتری آسان سایپا مقابل توسعه اقتصادی اطلس
تیم والیبال بانوان سایپا در آخرین مسابقه هفته سوم لیگ برتر برابر تیم توسعه اقتصادی اطلس به راحتی پیروز شد.
موافقت فدراسیون جهانی ژیمناستیک با حضور بانوان محجبه ایرانی در رقابت‌های بین‌المللی آکروباتیک
با اعلام فدراسیون ژیمناستیک ایران، فدراسیون جهانی این رشته با حضور بانوان محجبه کشورمان در مسابقات بین‌المللی آکروباتیک ژیمناستیک موافقت کرده است.
هفته پنجم لیگ برتر بسکتبال بانوان| سرمربیان تیم‌های ملی برنده جدال‌های حساس هفته
در هفته پنجم لیگ برتر بسکتبال بانوان، پالایش نفت آبادان و بانوان شهر گرگان مقابل رقبای خود به برتری رسیدند.

روزنامه های داخلی

ایران ورزشی - 25 آذر 1398

برنامـه پخـش تلوزیـونی

دوشنبه 25 آذر
 
اکسون - شیمیدر
۱۶:۰۰
لیگ برتر بسکتبال
 
کالیاری - لاتزیو
۲۳:۱۵
هفته 16 سری آ ایتالیا
ﺳﻪشنبه 26 آذر
 
دورتموند - لایپزیش
۲۳:۰۰
هفته 16 بوندسلیگا آلمان
 
استون ویلا - لیورپول
۲۳:۱۵
جام اتحادیه انگلیس
چهارشنبه 27 آذر
 
فرش‌آرا - سوهان محمدسیما
۱۷:۰۰
لیگ برتر فوتسال
 
سمپدوریا - یوونتوس
۲۱:۳۰
هفته 17 سری آ ایتالیا
 
بارسلونا - رئال مادرید
۲۲:۳۰
هفته 10 لالیگا اسپانیا
 
فرایبورگ - بایرن مونیخ
۲۳:۰۰
هفته 16 بوندسلیگا آلمان
پنجشنبه 28 آذر
 
استقلال - ماشین‌سازی
۱۵:۱۵
هفته 16 لیگ برتر ایران
 
تراکتور - نفت‌ مسجدسلیمان
۱۵:۳۰
هفته 16 لیگ برتر ایران
 
سپاهان - شاهین شهرداری‌بوشهر
۱۶:۲۵
هفته 16 لیگ برتر ایران
 
پارس جنوبی جم - پرسپولیس
۱۷:۳۰
هفته 16 لیگ برتر ایران
جمعه 29 آذر
 
سایپا - ذوب آهن
۱۵:۱۵
هفته 16 لیگ برتر ایران
 
فیورنتینا - آاس‌رم
۲۳:۱۵
هفته 17 سری آ ایتالیا

اخبـار ورزشـی

  • همه
  • داخلی
  • خارجی
  • سایر ورزشها

لیگ ایران

بازیهای هفته 15
جمعه, 22 آذر 1398
نساجی0-0شهر خودرو15:00
تراکتور0-1فولاد15:30
سپاهان0-2پیکان16:40
شنبه, 23 آذر 1398
سایپا-پرسپولیس15:00
پارس جنوبی-مسجدسلیمان15:30
گلگهر سیرجان-ذوب آهن16:00
صنعت نفت-ماشین سازی16:40
استقلال-شاهین17:30
#تيمبازيتفاضلامتياز
1سپاهان141428
2استقلال141426
3پرسپولیس13925
4شهر خودرو14525
5فولاد15323
6صنعت نفت13023
7مسجدسلیمان14422
8تراکتور13221
9ماشین سازی13019
10ذوب آهن14-414
11پیکان13-213
12نساجی14-613
13سایپا14-811
14پارس جنوبی13-510
15گلگهر سیرجان13-96
16شاهین14-176

لیگهای اروپایی

بازیهای هفته 17
جمعه, 22 آذر 1398
آلاوز1-1لگانس23:30
شنبه, 23 آذر 1398
گرانادا-لوانته15:30
رئال سوسیداد-بارسلونا18:30
اتلتیک بیلبائو-ایبار21:00
اتلتیکومادرید-اوساسونا23:30
یکشنبه, 24 آذر 1398
ختافه-وایادولید14:30
سلتاویگو-مایورکا16:30
اسپانیول-رئال بتیس18:30
سویا-ویارئال21:00
والنسیا-رئال مادرید23:30
#تيمبازيتفاضلامتياز
1بارسلونا152334
2رئال مادرید152134
3سویا16531
4رئال سوسیداد16827
5ختافه16827
6اتلتیک بیلبائو16726
7اتلتیکومادرید16626
8والنسیا16326
9گرانادا16324
10اوساسونا16423
11رئال بتیس16-522
12لوانته16-520
13ویارئال16419
14وایادولید16-419
15آلاوز17-619
16ایبار16-1315
17مایورکا16-1214
18سلتاویگو16-1113
19لگانس17-1610
20اسپانیول16-209

لیگ قهرمانان آسیا و اروپا

فینال
شنبه, 18 آبان 1398
الهلال عربستان0-1اوراوا20:00
یکشنبه, 03 آذر 1398
اوراوا2-0الهلال عربستان13:31

مقدماتی جام جهانی - آسیا

گروه C
پنج شنبه, 14 شهریور 1398
کامبوج1-1هنگ کنگ16:00
بحرین1-1عراق21:00
سه شنبه, 19 شهریور 1398
کامبوج1-0بحرین16:00
هنگ کنگ2-0ایران16:30
پنج شنبه, 18 مهر 1398
ایران0-14کامبوج17:00
عراق0-2هنگ کنگ19:30
سه شنبه, 23 مهر 1398
کامبوج4-0عراق15:00
بحرین0-1ایران20:00
پنج شنبه, 23 آبان 1398
هنگ کنگ0-0بحرین15:30
عراق1-2ایران17:30
سه شنبه, 28 آبان 1398
هنگ کنگ0-2کامبوج15:30
عراق0-0بحرین17:30
پنج شنبه, 07 فروردين 1399
بحرین-کامبوج16:30
ایران-هنگ کنگ16:30
سه شنبه, 12 فروردين 1399
هنگ کنگ-عراق16:30
کامبوج-ایران16:30
پنج شنبه, 15 خرداد 1399
ایران-بحرین16:30
عراق-کامبوج16:30
سه شنبه, 20 خرداد 1399
بحرین-هنگ کنگ16:30
ایران-عراق16:30
#تيمبازيتفاضلامتياز
1عراق5711
2بحرین529
3ایران4146
4هنگ کنگ5-25
5کامبوج5-211

لیگـــها