• 13 آذر ساعت 23:00
    منچستریونایتد 2
    تاتنهام 1
  • 13 آذر ساعت 23:00
    چلسی 2
    استون ویلا 1
  • 13 آذر ساعت 23:35
    پاریسن ژرمن 2
    نانتس 0
  • 13 آذر ساعت 23:45
    لیورپول 5
    اورتون 2
  • 14 آذر ساعت 15:00
    استقلال 1
    شهر خودرو 0
  • 14 آذر ساعت 16:00
    نساجی 2
    سپاهان 2
  • 14 آذر ساعت 17:30
    ذوب آهن 0
    پرسپولیس 3
  • 14 آذر ساعت 23:45
    آرسنال
    برایتون
  • 15 آذر ساعت 23:15
    اینترمیلان
    آ اس رم
  • 16 آذر ساعت 15:30
    رئال مادرید
    اسپانیول
  • 16 آذر ساعت 16:00
    اورتون
    چلسی
  • 16 آذر ساعت 18:00
    مونشن گلادباخ
    بایرن مونیخ
  • 16 آذر ساعت 18:30
    بورنموث
    لیورپول
  • 16 آذر ساعت 18:30
    تاتنهام
    برنلی
  • 16 آذر ساعت 20:00
    مونت پولیه
    پاریسن ژرمن
  • 16 آذر ساعت 21:00
    منچسترسیتی
    منچستریونایتد
  • 16 آذر ساعت 23:15
    لاتزیو
    یوونتوس
  • 16 آذر ساعت 23:30
    بارسلونا
    مایورکا
  • 17 آذر ساعت 23:15
    بولونیا
    آث میلان
  • 18 آذر ساعت 17:00
    شهر خودرو
    سپاهان
  • 18 آذر ساعت 17:30
    ذوب آهن
    نساجی
  • 18 آذر ساعت 17:30
    پیکان
    استقلال
  • 18 آذر ساعت 23:30
    وستهام
    آرسنال
  • 19 آذر ساعت 17:30
    پرسپولیس
    گلگهر سیرجان
  • 19 آذر ساعت 21:25
    سالزبورگ
    لیورپول
  • 19 آذر ساعت 23:30
    اینترمیلان
    بارسلونا
  • 19 آذر ساعت 23:30
    چلسی
    لیل
 
برنامه کامل مرحله گروهی یورو 2020؛ هیجان بی‌نهایت از رم تا لندن

به گزارش سایت نود، پس از انجام قرعه‌کشی رقابت‌های یورو 2020، رقبای حاضر در گروه‌های ششگانه از برنامه بازی‌هایشان مطلع شدند.

 برنامه کامل مرحله گروهی به این شرح است: 

جمعه 12 ژوئن (23 خرداد)

گروه اول: ترکیه - ایتالیا، 23:30، رم

شنبه 13 ژوئن (24 خرداد)

گروه اول: ولز - سوئیس، 17:30، باکو

 گروه دوم: دانمارک - فنلاند، 20:30، کپنهاگ

گروه دوم: بلژیک - روسیه، 23:30، سن پترزبورگ

یکشنبه 14 ژوئن (25 خرداد)

 گروه چهارم: انگلیس - کرواسی، 17:30، لندن

 گروه سوم: اتریش - برنده پلی‌آف سطح اول یا چهارم

دوشنبه 15 ژوئن (26 خرداد)

 گروه چهارم: برنده پلی‌آف سطح سوم - جمهوری چک، 17:30، گلاسکو

 گروه پنجم: لهستان - برنده پلی‌آف سطح دوم، 20:30، دوبلین

 گروه پنجم: اسپانیا - سوئد، 23:30، بیلبائو

سه‌شنبه 16 ژوئن (27 خرداد)

 گروه ششم: برنده پلی‌آف سطح اول یا چهارم - پرتغال، 20:30، بوداپست

گروه ششم: فرانسه - آلمان، 23:30، مونیخ

چهارشنبه 17 ژوئن (28 خرداد)

 گروه دوم: فنلاند - روسیه، 17:30، سن پترزبورگ

گروه اول: ترکیه - ولز، 20:30، باکو

 گروه اول: ایتالیا - سوئیس، 23:30، رم

پنجشنبه 18 ژوئن (29 خرداد)

گروه سوم: اوکراین - برنده پلی‌آف سطح اول یا چهارم، 17:30، بخارست

 گروه دوم: دانمارک - بلژیک، 20:30، کپنهاگ

 گروه سوم: هلند - اتریش، 23:30، آمستردام

جمعه 19 ژوئن (30 خرداد)

 گروه پنجم: سوئد - برنده پلی‌آف سطح دوم، 17:30، دوبلین

 گروه چهارم: کرواسی - جمهوری چک، 20:30، گلاسکو

 گروه چهارم: انگلیس - برنده پلی‌آف سطح سوم، 23:30، لندن

شنبه 20 ژوئن (31 خرداد)

 گروه ششم: برنده پلی‌آف سطح اول یا چهارم - فرانسه، 17:30، بوداپست

 گروه ششم: پرتغال - آلمان، 20:30، مونیخ

 گروه پنجم: اسپانیا - لهستان، 23:30، بیلبائو

یکشنبه 21 ژوئن (1 تیر)

 گروه اول: ایتالیا - ولز، 20:30، رم

گروه اول: سوئیس - ترکیه، 20:30، باکو

دوشنبه 22 ژوئن (2 تیر)

 گروه سوم: برنده پلی‌آف سطح اول یا چهارم - هلند، 20:30، آمستردام

گروه سوم: اوکراین - اتریش، 20:30، بخارست

 گروه دوم: روسیه - دانمارک، 23:30، کپنهاگ

 گروه دوم: فنلاند - بلژیک، 23:30، سن پترزبورگ

سه‌شنبه 23 ژوئن (3 تیر)

گروه چهارم: جمهوری چک - انگلیس، 23:30، لندن

گروه چهارم: کرواسی - برنده پلی‌آف سطح سوم، 23:30، گلاسکو

چهارشنبه 24 ژوئن (4 تیر)

 گروه پنجم: برنده پلی‌آف سطح دوم - اسپانیا، 20:30، بیلبائو

گروه پنجم: سوئد - لهستان، 20:30، دوبلین

گروه ششم: آلمان - برنده پلی‌آف سطح اول یا چهارم، 23:30، مونیخ

 گروه ششم: پرتغال - فرانسه، 23:30، بوداپست

 1977

اخبار ویـژه

روزنامه های داخلی

استقلال - 14 آذر 1398

برنامـه پخـش تلوزیـونی

پنجشنبه 14 آذر
 
استقلال - شهر خودرو
۱۵:۰۰
هفته 13 لیگ برتر ایران
 
تراکتور - شاهین شهرداری بوشهر
۱۵:۳۰
هفته 13 لیگ برتر ایران
 
نساجی - سپاهان
۱۶:۰۰
هفته 13 لیگ برتر ایران
 
ذوب آهن - پرسپولیس
۱۷:۳۰
هفته 13 لیگ برتر ایران
جمعه 15 آذر
 
اینتر - آاس‌رم
۲۳:۱۵
هفته 15 سری آ ایتالیا

اخبـار ورزشـی

  • همه
  • داخلی
  • خارجی
  • سایر ورزشها

لیگ ایران

بازیهای هفته 13
چهارشنبه, 13 آذر 1398
پارس جنوبی1-1ماشین سازی15:00
سایپا0-0فولاد15:15
پنج شنبه, 14 آذر 1398
استقلال0-1شهر خودرو15:00
تراکتور0-0شاهین15:30
گلگهر سیرجان0-0مسجدسلیمان16:00
نساجی2-2سپاهان16:00
صنعت نفت2-3پیکان16:15
ذوب آهن3-0پرسپولیس17:30
#تيمبازيتفاضلامتياز
1استقلال131425
2سپاهان121224
3شهر خودرو12523
4پرسپولیس12822
5صنعت نفت12022
6فولاد13320
7مسجدسلیمان13319
8تراکتور11318
9ماشین سازی12-216
10پیکان11012
11نساجی12-412
12ذوب آهن13-611
13سایپا13-711
14پارس جنوبی12-410
15گلگهر سیرجان12-86
16شاهین13-175

لیگهای اروپایی

بازیهای هفته 16
جمعه, 15 آذر 1398
ویارئال-اتلتیکومادرید23:30
شنبه, 16 آذر 1398
رئال مادرید-اسپانیول15:30
گرانادا-آلاوز18:30
لوانته-والنسیا21:00
بارسلونا-مایورکا23:30
یکشنبه, 17 آذر 1398
ایبار-ختافه14:30
رئال بتیس-اتلتیک بیلبائو16:30
وایادولید-رئال سوسیداد18:30
لگانس-سلتاویگو21:00
اوساسونا-سویا23:30
#تيمبازيتفاضلامتياز
1بارسلونا142031
2رئال مادرید141931
3سویا15530
4رئال سوسیداد15826
5اتلتیک بیلبائو15826
6اتلتیکومادرید15625
7ختافه15724
8والنسیا15123
9اوساسونا15422
10گرانادا15021
11لوانته15-320
12رئال بتیس15-619
13ویارئال15418
14آلاوز15-318
15وایادولید15-418
16ایبار15-1215
17مایورکا15-914
18سلتاویگو15-1013
19اسپانیول15-189
20لگانس15-176

لیگ قهرمانان آسیا و اروپا

فینال
شنبه, 18 آبان 1398
الهلال عربستان0-1اوراوا20:00
یکشنبه, 03 آذر 1398
اوراوا2-0الهلال عربستان13:31

مقدماتی جام جهانی - آسیا

گروه C
پنج شنبه, 14 شهریور 1398
کامبوج1-1هنگ کنگ16:00
بحرین1-1عراق21:00
سه شنبه, 19 شهریور 1398
کامبوج1-0بحرین16:00
هنگ کنگ2-0ایران16:30
پنج شنبه, 18 مهر 1398
ایران0-14کامبوج17:00
عراق0-2هنگ کنگ19:30
سه شنبه, 23 مهر 1398
کامبوج4-0عراق15:00
بحرین0-1ایران20:00
پنج شنبه, 23 آبان 1398
هنگ کنگ0-0بحرین15:30
عراق1-2ایران17:30
سه شنبه, 28 آبان 1398
هنگ کنگ-کامبوج15:30
عراق-بحرین18:30
پنج شنبه, 07 فروردين 1399
بحرین-کامبوج16:30
ایران-هنگ کنگ16:30
سه شنبه, 12 فروردين 1399
هنگ کنگ-عراق16:30
کامبوج-ایران16:30
پنج شنبه, 15 خرداد 1399
ایران-بحرین16:30
عراق-کامبوج16:30
سه شنبه, 20 خرداد 1399
بحرین-هنگ کنگ16:30
ایران-عراق16:30
#تيمبازيتفاضلامتياز
1عراق4710
2بحرین428
3ایران4146
4هنگ کنگ4-42
5کامبوج4-191

لیگـــها