• 25 شهريور ساعت 19:45
    پرسپولیس 1
    صنعت نفت 0
  • 26 شهريور ساعت 21:25
    اینترمیلان 1
    اسلاویا پراها 1
  • 26 شهريور ساعت 23:30
    ناپولی 2
    لیورپول 0
  • 26 شهريور ساعت 23:30
    بورسیادورتمند 0
    بارسلونا 0
  • 26 شهريور ساعت 23:30
    چلسی 0
    والنسیا 1
  • 27 شهريور ساعت 21:25
    المپیاکوس 2
    تاتنهام 2
  • 27 شهريور ساعت 23:30
    پاریسن ژرمن 3
    رئال مادرید 0
  • 27 شهريور ساعت 23:30
    بایرن مونیخ 3
    ستاره سرخ بلگراد 0
  • 27 شهريور ساعت 23:30
    اتلتیکومادرید 2
    یوونتوس 2
  • 28 شهريور ساعت 21:25
    اینتراخت فرانکفورت
    آرسنال
  • 28 شهريور ساعت 23:30
    آاس رم
    استانبول بشکشهیر
  • 28 شهريور ساعت 23:30
    منچستریونایتد
    آستانه
  • 29 شهريور ساعت 19:30
    سپاهان 0
    نفت مسجدسلیمان 0
  • 29 شهريور ساعت 19:45
    صنعت نفت 1
    ذوب آهن 1
  • 30 شهريور ساعت 16:00
    لسترسیتی
    تاتنهام
  • 30 شهريور ساعت 18:00
    بایرن مونیخ
    کلن
  • 30 شهريور ساعت 20:30
    یوونتوس
    ورونا
  • 30 شهريور ساعت 23:15
    آث میلان
    اینترمیلان
  • 30 شهريور ساعت 23:30
    گرانادا
    بارسلونا
  • 31 شهريور ساعت 15:00
    استقلال
    پرسپولیس
  • 31 شهريور ساعت 16:30
    بولونیا
    آ اس رم
  • 31 شهريور ساعت 16:30
    وستهام
    منچستریونایتد
  • 31 شهريور ساعت 19:00
    آرسنال
    استون ویلا
  • 31 شهريور ساعت 19:00
    چلسی
    لیورپول
  • 31 شهريور ساعت 22:30
    سویا
    رئال مادرید
  • 31 شهريور ساعت 22:30
    لیون
    پاریسن ژرمن
  • 2 مهر ساعت 22:30
    برشیا
    یوونتوس
  • 2 مهر ساعت 22:30
    بارسلونا
    ویارئال
 
وزن‌کشی و اعلام برنامه مرحله نیمه‌نهایی لیگ دسته اول کشتی آزاد
مراسم وزن کشی مرحله نیمه نهایی و نهایی مسابقات لیگ دسته یک کشتی آزاد باشگاه‌های کشور به میزبانی مشهد مقدس برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ کشتی، بعد از انجام وزن کشی چهره 4 تیم شرکت کننده در مرحله نیمه نهایی یعنی پاس ارگ کیان نکا، فالکون لاریم جویبار، هیئت کشتی خراسان رضوی و آسانسور و پله برقی بهران البرز مشخص شد.

اسامی نهایی 4 تیم شرکت کننده بر اساس وزن کشی انجام شده، در ادامه آمده است:

پاس ارگ کیان نکا
57 کیلوگرم: صابرخانجانی
61 کیلوگرم: دانیال حجتی - سیدکاظم ساداتی
65 کیلوگرم: مهران شیخی- محسن ملکی
70 کیلوگرم: مهدی یگانه جعفری - علی فغانی
74 کیلوگرم:علی اصغر جبلی
79 کیلوگرم: پیمان حیدری - مرتضی میرزایی
86 کیلوگرم: محمد قلی پور - جلال زمان
92 کیلوگرم: سینا غلامی
97 کیلوگرم: مجتبی گلیج
125 کیلوگرم: سیدرضا چراغی
سرمربی: سیدعلی خدایی

آسانسور و پله برقی بهران
57 کیلوگرم: محمد طهماسبی – محمد کابلی
61 کیلوگرم: رضا اسدی پور – محسن خرم جاه
65 کیلوگرم: پژمان جورینیان – رحمان رحیم پور
70 کیلوگرم: محمدرضا سرگو – فرهاد نوری
74 کیلوگرم: محمد امیری – محسن عباسی
79 کیلوگرم: حمیدرضا زرین پیکر – سجاد غلامی
86 کیلوگرم: محمدحسین میرباغبان – محمد صفایی
92 کیلوگرم: مسعود خواجه صالحانی
97 کیلوگرم: میثم عبدی
125 کیلوگرم: جعفر شمس ناتری-امیر یاری
سرمربی: حمیدرضا جمشیدی

هیئت کشتی خراسان رضوی
57 کیلوگرم: علیرضا سرلک – سعید صفاییان
61 کیلوگرم: محمد رمضانپور-سیدفردیس حیدری
65 کیلوگرم: مهدی دارابی – محمد مهرآبادی
70 کیلوگرم: ایمان رحمانی زاده
74 کیلوگرم: حامد رشیدی – محمدرضا احمدآبادی
79 کیلوگرم: امید حسن تبار – علیرضا صحرایی
86 کیلوگرم: مصطفی نجفی
92 کیلوگرم: رضا بیات – امیرارسلان تاتاری
97 کیلوگرم: اسماعیل نجاتیان-اسماعیل محمودی
125 کیلوگرم: علی ابراهیمی
سرمربی: قاسم فیلابی

فالکون لاریم جویبار
57 کیلوگرم: علیرضا حاتمی
61 کیلوگرم: محمدباقر میرزایی – علیرضا رزاقی
65 کیلوگرم: علی اکبر زرودی – محمد بخشی
70 کیلوگرم: مجتبی عموزاد
74 کیلوگرم: مهرشاد اکبری-محمدصادق فیروزپور
79 کیلوگرم: رضا ابراهیم نژاد – امیرحسین فیروزپور
86 کیلوگرم: مهدی هدایتی – علی اکبری
92 کیلوگرم: عزت اله اکبری – محمد علی تبار
97 کیلوگرم: علی زرودی – حسین اصغرپور
125 کیلوگرم: علی اصغر اکبری - امیررضا صحرایی
سرمربی: عزت اله اکبری

برنامه این مسابقات به شرح زیر است:

مسابقات نیمه نهایی(شروع از ساعت 9 صبح- مشهد- خانه کشتی استاد توکل)

دیدار اول: پاس ارگ کیان نکاء – فالکون لاریم جویبار

دیدار دوم: هیئت کشتی خراسان رضوی- آسانسور پله برقی بهران

مسابقات رده بندی و فینال(شروع از ساعت 18- توس- محوطه باز جلوخان آرامگاه فردوسی)

روزنامه های داخلی

هدف - 28 شهریور 1398

برنامـه پخـش تلوزیـونی

جمعه 29 شهریور
 
کره جنوبی - ایران
۱۶:۰۰
نیمه نهایی والیبال قهرمانی آسیا
 
تراکتور - گل گهر
۱۷:۳۰
هفته چهارم لیگ برتر ایران
 
شهر خودرو - فولاد
۱۹:۰۰
هفته چهارم لیگ برتر ایران
 
سپاهان - نفت‌ مسجدسلیمان
۱۹:۳۰
هفته چهارم لیگ برتر ایران
شنبه 30 شهریور
 
لسترسیتی - تاتنهام
۱۶:۰۰
هفته ششم لیگ برتر انگلیس
 
بایرن مونیخ - کلن
۱۸:۰۰
هفته پنجم بوندسلیگا
 
یوونتوس - ورونا
۲۰:۳۰
هفته چهارم سری آ ایتالیا
 
گرانادا - بارسلونا
۲۳:۳۰
هفته پنجم لالیگا اسپانیا
یکشنبه 31 شهریور
 
استقلال - پرسپولیس
۱۶:۰۰
هفته چهارم لیگ برتر ایران
 
چلسی - لیورپول
۱۹:۰۰
هفته ششم لیگ برتر انگلیس
 
لیون - پاری سن ژرمن
۲۲:۳۰
هفته ششم لیگ یک فرانسه

اخبـار ورزشـی

  • همه
  • داخلی
  • خارجی
  • سایر ورزشها

لیگ ایران

بازیهای هفته 4
جمعه, 29 شهریور 1398
تراکتورسازی0-1گلگهر سیرجان17:30
شهر خودرو1-0فولاد19:00
نساجی0-2شاهین19:30
پارس جنوبی2-3سایپا19:30
پیکان2-6ماشین سازی19:30
سپاهان0-0مسجدسلیمان19:30
صنعت نفت1-1ذوب آهن19:45
یکشنبه, 31 شهریور 1398
استقلال-پرسپولیس15:00
#تيمبازيتفاضلامتياز
1شهر خودرو439
2سپاهان448
3تراکتورسازی428
4نساجی427
5سایپا417
6پرسپولیس316
7پارس جنوبی405
8صنعت نفت405
9فولاد405
10پیکان414
11مسجدسلیمان404
12ذوب آهن4-13
13گلگهر سیرجان4-13
14ماشین سازی4-53
15استقلال3-12
16شاهین4-61

لیگهای اروپایی

بازیهای هفته 5
جمعه, 29 شهریور 1398
اوساسونا-رئال بتیس23:30
شنبه, 30 شهریور 1398
ویارئال-وایادولید15:30
لوانته-ایبار18:30
اتلتیکومادرید-سلتاویگو21:00
گرانادا-بارسلونا23:30
یکشنبه, 31 شهریور 1398
ختافه-مایورکا13:30
اسپانیول-رئال سوسیداد15:30
والنسیا-لگانس17:30
اتلتیک بیلبائو-آلاوز20:00
سویا-رئال مادرید22:30
#تيمبازيتفاضلامتياز
1سویا4410
2اتلتیکومادرید419
3رئال مادرید438
4اتلتیک بیلبائو438
5بارسلونا457
6گرانادا447
7رئال سوسیداد417
8لوانته416
9اوساسونا416
10ویارئال425
11آلاوز405
12وایادولید4-15
13والنسیا4-24
14مایورکا4-24
15رئال بتیس4-34
16سلتاویگو4-34
17اسپانیول4-44
18ختافه4-13
19ایبار4-31
20لگانس4-60

لیگ قهرمانان آسیا و اروپا

یک چهارم نهایی
دوشنبه, 04 شهریور 1398
النصر عربستان1-2السد قطر22:15
سه شنبه, 05 شهریور 1398
شانگهای SIPG2-2اوراوا16:00
الاتحاد عربستان0-0الهلال عربستان22:15
چهارشنبه, 06 شهریور 1398
گوانجو اورگرند0-0کاشیما انتلرز16:30
دوشنبه, 25 شهریور 1398
السد قطر1-3النصر عربستان20:15
سه شنبه, 26 شهریور 1398
اوراوا1-1شانگهای SIPG15:00
الهلال عربستان1-3الاتحاد عربستان21:30
چهارشنبه, 27 شهریور 1398
کاشیما انتلرز1-1گوانجو اورگرند14:30

جام ملتـهای آفریقا و کوپا امریکا

فینال
جمعه, 28 تیر 1398
سنگال1-0الجزایر23:30

لیگـــها