• 28 مرداد ساعت 23:30
    ولورهمپتون 1
    منچستریونایتد 1
  • 31 مرداد ساعت 19:10
    پرسپولیس 1
    پارس جنوبی جم 0
  • 31 مرداد ساعت 20:15
    ذوب آهن 2
    سایپا 3
  • 1 شهريور ساعت 18:00
    ماشین سازی
    استقلال
  • 2 شهريور ساعت 16:00
    نوریچ
    چلسی
  • 2 شهريور ساعت 18:30
    منچستریونایتد
    کریستال پالاس
  • 2 شهريور ساعت 20:15
    شاهین
    سپاهان
  • 2 شهريور ساعت 20:30
    پارما
    یوونتوس
  • 2 شهريور ساعت 21:00
    شالکه
    بایرن مونیخ
  • 2 شهريور ساعت 21:00
    لیورپول
    آرسنال
  • 2 شهريور ساعت 21:30
    رئال مادرید
    وایادولید
  • 3 شهريور ساعت 20:00
    تاتنهام
    نیوکاسل
  • 3 شهريور ساعت 20:30
    اودینزه
    آث میلان
  • 3 شهريور ساعت 23:15
    آ اس رم
    جنووا
  • 3 شهريور ساعت 23:30
    بارسلونا
    رئال بتیس
  • 3 شهريور ساعت 23:30
    پاریسن ژرمن
    تولوز
  • 4 شهريور ساعت 23:15
    اینترمیلان
    لچه
 
وزنه‌برداری قهرمانی معلولان جهان| نادر مرادی دومین نقره ایران را به ارمغان آورد
وزنه‌بردار دسته 72 کیلوگرم کشورمان نایب قهرمان مسابقات جهانی در قزاقستان شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، رقابت‌های وزنه‌برداری قهرمانی معلولان جهان در قزاقستان امروز با برگزاری رقابت دسته 72 کیلوگرم مردان پیگیری شد و نادر مرادی نماینده کشورمان در این دسته به مصاف 8 حریف خود در گروه A از کشورهای مصر، چین، ایتالیا، نیجریه، ترکمنستان، بریتانیا و هند رفت.

مرادی در تلاش اول اقدام به مهار وزنه 202 کیلوگرمی کرد، اما ناکام ماند. این ورزشکار 36 ساله در تلاش دوم با دو چراغ سفید و یک چرغ قرمز موفق شد وزنه 202 کیلوگرمی را به نام خود ثبت کند. مرادی در تلاش سوم در مهار صحیح وزنه 210 کیلوگرمی ناکام ماند تا با رکورد 202 کیلوگرم به کار خود پایان بدهد.

بدین ترتیب این نماینده کشورمان به مقابل نایب‌قهرمانی رسید و پایین‌تر از نماینده چین و بالاتر از ورزشکار نیجریه‌ای به مقام دومی رسید.

مرادی سومین نماینده ایران در مسابقات قهرمانی معلولان جهان بود. پیش از این یوسف یوسفی در رده هشتم ایستاد و دیروز هم امیر جعفری به مدال برنز رسید.

امشب روح‌الله رستمی به عنوان چهارمین نماینده ایران به میدان می‌رود.

سیدیوسف یوسفی، امیر جعفری، نادر مرادی، روح اله رستمی، سیدحامد صلحی پور، سامان رضی، علی اکبر قریب‌شی، منصور پورمیرزایی و سیامند رحمان 9 ورزشکاری هستند که همراه حسین توکلی سرمربی، علی محمودی مربی و محمد تابع سرپرست تیم ملی، در این دوره از رقابت‌ها حضور دارند.

مسابقات پارا وزنه‌برداری قهرمانی جهان از 21 تیر ماه با حضور 441 ورزشکار از 78 کشور به میزبانی قزاقستان در شهر نورسطان در حال برگزاری است.

 

روزنامه های داخلی

خبر ورزشی - 31 مرداد 1398

برنامـه پخـش تلوزیـونی

پنجشنبه 31 مرداد
 
پرسپولیس - پارس جنوبی جم
۱۹:۱۰
هفته اول لیگ برتر ایران
 
ذوب آهن - سایپا
۲۰:۱۵
هفته اول لیگ برتر ایران
جمعه 1 شهریور
 
ماشین‌سازی‌تبریز - استقلال
۱۸:۰۰
هفته اول لیگ برتر ایران

اخبـار ورزشـی

  • همه
  • داخلی
  • خارجی
  • سایر ورزشها

لیگ ایران

بازیهای هفته 1
پنج شنبه, 31 مرداد 1398
پرسپولیس0-1پارس جنوبی19:10
گلگهر سیرجان1-1نساجی19:45
مسجدسلیمان0-0تراکتورسازی20:15
ذوب آهن3-2سایپا20:15
جمعه, 01 شهریور 1398
ماشین سازی-استقلال18:00
پیکان-پدیده19:10
فولاد-صنعت نفت20:15
شنبه, 02 شهریور 1398
شاهین-سپاهان20:15
#تيمبازيتفاضلامتياز
1سایپا113
2پرسپولیس113
3گلگهر سیرجان101
4نساجی101
5مسجدسلیمان101
6تراکتورسازی101
7استقلال000
8فولاد000
9ماشین سازی000
10پدیده000
11پیکان000
12صنعت نفت000
13سپاهان000
14شاهین000
15ذوب آهن1-10
16پارس جنوبی1-10

لیگهای اروپایی

بازیهای هفته 1
جمعه, 25 مرداد 1398
اتلتیک بیلبائو0-1بارسلونا23:30
شنبه, 26 مرداد 1398
سلتاویگو3-1رئال مادرید19:30
والنسیا1-1رئال سوسیداد21:30
مایورکا1-2ایبار22:30
لگانس1-0اوساسونا23:30
ویارئال4-4گرانادا23:30
یکشنبه, 27 مرداد 1398
آلاوز0-1لوانته19:30
اسپانیول2-0سویا21:30
رئال بتیس2-1وایادولید23:30
دوشنبه, 28 مرداد 1398
اتلتیکومادرید0-1ختافه00:30
#تيمبازيتفاضلامتياز
1رئال مادرید123
2سویا123
3مایورکا113
4وایادولید113
5اتلتیک بیلبائو113
6اتلتیکومادرید113
7اوساسونا113
8آلاوز113
9گرانادا101
10ویارئال101
11رئال سوسیداد101
12والنسیا101
13رئال بتیس1-10
14ایبار1-10
15لگانس1-10
16بارسلونا1-10
17ختافه1-10
18لوانته1-10
19سلتاویگو1-20
20اسپانیول1-20

لیگ قهرمانان آسیا و اروپا

یک هشتم نهایی
سه شنبه, 28 خرداد 1398
کاشیما انتلرز0-1سانفرسه ژاپن14:30
گوانجو اورگرند1-2شاندونگ لیوننگ16:30
چهارشنبه, 29 خرداد 1398
اوراوا2-1اولسان هیوندای15:00
شانگهای SIPG1-1جونبوک موتورز16:30
دوشنبه, 14 مرداد 1398
الاتحاد عربستان1-2ذوب آهن20:30
النصر عربستان1-1الوحده امارات22:30
سه شنبه, 15 مرداد 1398
الدحیل1-1السد قطر20:30
الاهلی عربستان4-2الهلال عربستان21:10
سه شنبه, 04 تیر 1398
سانفرسه ژاپن2-3کاشیما انتلرز14:30
شاندونگ لیوننگ6-5گوانجو اورگرند16:00
چهارشنبه, 05 تیر 1398
جونبوک موتورز5-3شانگهای SIPG14:30
اولسان هیوندای3-0اوراوا15:30
دوشنبه, 21 مرداد 1398
الوحده امارات3-2النصر عربستان20:10
ذوب آهن4-3الاتحاد عربستان23:30
سه شنبه, 22 مرداد 1398
السد قطر1-3الدحیل20:45
الهلال عربستان1-0الاهلی عربستان22:00

جام ملتـهای آفریقا و کوپا امریکا

فینال
جمعه, 28 تیر 1398
سنگال1-0الجزایر23:30

لیگـــها