• 26 مهر ساعت 22:15
    نیس
    پاریسن ژرمن
  • 27 مهر ساعت 14:30
    ایبار
    بارسلونا
  • 27 مهر ساعت 17:00
    آگزبورگ
    بایرن مونیخ
  • 27 مهر ساعت 17:30
    تاتنهام
    واتفورد
  • 27 مهر ساعت 17:30
    چلسی
    نیوکاسل
  • 27 مهر ساعت 22:15
    یوونتوس
    بولونیا
  • 27 مهر ساعت 22:30
    مایورکا
    رئال مادرید
  • 28 مهر ساعت 14:00
    ساسولو
    اینترمیلان
  • 28 مهر ساعت 16:30
    سمپدوریا
    آ اس رم
  • 28 مهر ساعت 18:00
    پرسپولیس
    پیکان
  • 28 مهر ساعت 19:00
    منچستریونایتد
    لیورپول
  • 28 مهر ساعت 22:15
    آث میلان
    لچه
 
8 تنیسور برتر رقابت‌های آزاد بانوان ایران مشخص شدند
در پایان مرحله یک هشتم نهایی مسابقات تنیس آزاد کشور، چهره هشت ورزشکار برتر مسابقات مشخص شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در ادامه مسابقات تنیس آزاد کشور بانوان که به میزبانی هیئت تنیس البرز درحال برگزاری است، هشت ورزشکار برتر معرفی شدند. بر این اساس غزاله ترکمن، پارمیدا حجار، الهه ظفرخواه، پادنا قورچیان، میترا ابراهیمی، کیمیا عامری ثانی، کمند افشارزاده و ملینا مهرانی با شکست حریفان خود به مرحله یک چهارم نهایی راه پیدا کردند.

در جدول اصلی بازی‌ها 32 تنیسور از استان‌های تهران، البرز، اصفهان، سیستان و بلوچستان، فارس، زنجان، کرمان و خراسان رضوی حضور دارند. این مسابقات از 13 تا 19 مهرماه در زمین‌های تنیس دهکده ورزشی چهار باغ برگزار می‌شود.

روزنامه های داخلی

خبر ورزشی - 24 مهر 1398

برنامـه پخـش تلوزیـونی

چهارشنبه 24 مهر
 
شهرخودرو - نفت‌ مسجدسلیمان
۱۶:۱۵
جام حذفی ایران
پنجشنبه 25 مهر
 
استقلال - فجر سپاسی
۱۶:۵۰
جام حذفی ایران
جمعه 26 مهر
 
نیس - پاری سن ژرمن
۲۲:۳۰
هفته 10 لیگ یک فرانسه

اخبـار ورزشـی

  • همه
  • داخلی
  • خارجی
  • سایر ورزشها

لیگ ایران

بازیهای هفته 6
جمعه, 12 مهر 1398
استقلال1-2گلگهر سیرجان16:00
پیکان3-2مسجدسلیمان16:00
نساجی0-0ماشین سازی17:00
سپاهان0-2ذوب آهن17:05
صنعت نفت0-1سایپا17:15
شاهین1-0فولاد17:15
شهر خودرو0-1پرسپولیس18:15
تراکتورسازی0-1پارس جنوبی18:30
#تيمبازيتفاضلامتياز
1سپاهان6814
2تراکتورسازی6414
3شهر خودرو6413
4صنعت نفت6211
5نساجی629
6فولاد619
7پرسپولیس6-19
8مسجدسلیمان618
9سایپا6-17
10ماشین سازی6-37
11استقلال6-16
12پارس جنوبی6-16
13پیکان605
14ذوب آهن6-34
15گلگهر سیرجان6-33
16شاهین6-91

لیگهای اروپایی

بازیهای هفته 8
جمعه, 12 مهر 1398
رئال بتیس1-1ایبار22:30
شنبه, 13 مهر 1398
لگانس2-1لوانته14:30
رئال مادرید2-4گرانادا17:30
والنسیا1-2آلاوز20:00
اوساسونا1-2ویارئال22:30
یکشنبه, 14 مهر 1398
مایورکا0-2اسپانیول13:30
سلتاویگو0-1اتلتیک بیلبائو15:30
وایادولید0-0اتلتیکومادرید17:30
رئال سوسیداد2-1ختافه20:00
بارسلونا0-4سویا22:30
#تيمبازيتفاضلامتياز
1رئال مادرید8818
2بارسلونا81016
3اتلتیکومادرید8315
4گرانادا8514
5رئال سوسیداد8413
6سویا8-113
7اتلتیک بیلبائو8312
8والنسیا8012
9ویارئال8611
10لوانته8011
11اوساسونا8011
12ختافه8010
13وایادولید8-110
14ایبار809
15سلتاویگو8-49
16رئال بتیس8-59
17آلاوز8-48
18مایورکا8-67
19اسپانیول8-105
20لگانس8-82

لیگ قهرمانان آسیا و اروپا

نیمه نهایی
سه شنبه, 09 مهر 1398
السد قطر4-1الهلال عربستان19:00
چهارشنبه, 10 مهر 1398
اوراوا0-2گوانجو اورگرند14:00
سه شنبه, 30 مهر 1398
الهلال عربستان-السد قطر19:45
چهارشنبه, 01 آبان 1398
گوانجو اورگرند-اوراوا15:30

جام ملتـهای آفریقا و کوپا امریکا

فینال
جمعه, 28 تیر 1398
سنگال1-0الجزایر23:30

لیگـــها