• 26 مهر ساعت 22:15
    نیس
    پاریسن ژرمن
  • 27 مهر ساعت 14:30
    ایبار
    بارسلونا
  • 27 مهر ساعت 17:00
    آگزبورگ
    بایرن مونیخ
  • 27 مهر ساعت 17:30
    تاتنهام
    واتفورد
  • 27 مهر ساعت 17:30
    چلسی
    نیوکاسل
  • 27 مهر ساعت 22:15
    یوونتوس
    بولونیا
  • 27 مهر ساعت 22:30
    مایورکا
    رئال مادرید
  • 28 مهر ساعت 14:00
    ساسولو
    اینترمیلان
  • 28 مهر ساعت 16:30
    سمپدوریا
    آ اس رم
  • 28 مهر ساعت 18:00
    پرسپولیس
    پیکان
  • 28 مهر ساعت 19:00
    منچستریونایتد
    لیورپول
  • 28 مهر ساعت 22:15
    آث میلان
    لچه
 
لیگ برتر فوتبال بانوان| ملوانی‌ها به دنبال شکست سپاهان متحول شده
هفته دوم لیگ برتر فوتبال بانوان در حالی برگزار خواهد شد که این هفته برای تیم ملوان که میزبان سپاهان است، اهمیت فراوانی دارد.
لیگ برتر فوتسال بانوان| رقابت بالانشینان و دیدار حساس تهرانی‌ها با کرمانی‌ها
تیم‌های بالانشین فوتسال بانوان در هفته دهم لیگ‌ برتر رقابت راحتی دارند و در میانه‌های جدول رهیاب گستر تهران با دختران کویر مس کرمان برای صعود یک پله‌ای به رده ششم جدول دارد.
شطرنج جوانان جهان| یک برد و 2 تساوى برای نمایندگان ایران در دور نخست
دور نخست رقابت‌های شطرنج قهرمانی جوانان جهان با ثبت یک پیروزی و دو تساوی در کارنامه نمایندگان ایران پیگیری شد.
تیراندازی معلولان قهرمانی جهان| جوانمردی چهارم شد، زمانی هفتم
در ادامه رقابت‌های تیراندازی معلولان قهرمانی جهان، ساره جوانمردی در جایگاه چهارم جهان قرار گرفت و مهدی زمانی به عنوان هفتمی دست یافت.
برگزاری مراسم قرعه‌کشی لیگ برتر تنیس روی میز بانوان
قرعه‌کشی رقابت‌های لیگ برتر تنیس روی میز بانوان بعدازظهر امروز (دوشنبه) انجام شد.
بازی‌های جهانی ساحلی| پاداش مدال‌آوران کاروان ایران پرداخت شد
از سوی کمیته ملی المپیک پاداش مدال‌آوران کاروان ایران در بازی‌های جهانی ساحلی پرداخت شد.
تیراندازی معلولان قهرمانی جهان| تیم میکس تپانچه ایران چهارم شد
روز سوم رقابت‌های تیراندازی معلولان قهرمانی جهان با عنوان چهارمی تیم میکس تپانچه ایران پیگیری شد.
اعلام آمادگی 7 تیم برای حضور در لیگ برتر والیبال بانوان/ خبرهای خوبی برای تیم ملی در راه است
هفت تیم برای حضور در فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر والیبال بانوان اعلام آمادگی کرده‌اند.
تمجید قهرمان پیشین المپیک از حضور تیم وزنه‌برداری بانوان ایران در مسابقات جهانی
قهرمان وزنه‌برداری المپیک 2000 سیدنی از وزنه زدن 4 بانوی ایرانی در مسابقات جهانی 2019 پاتایا تمجید کرد.
حضور 16 تیم در لیگ برتر تنیس روی میز مردان و بانوان
قرعه‌کشی رقابت‌های لیگ برتر تنیس روی میز مردان و بانوان فردا (دوشنبه) در محل فدراسیون انجام خواهد شد.
تیم ملی بسکتبال سه نفره بانوان به رده ششم جهان صعود کرد
تیم ملی بسکتبال سه نفره بانوان کشورمان در فاصله کمتر از سه هفته تا کسب سهمیه بازی‌های المپیک توکیو، به رده ششم جهان صعود کرده است و رقابت سختی با مغولستان و چین تایپه دارد.
مونا میرزایی سرپرست تیم‌های ملی کشتی بانوان شد
از سوی علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی، مونا میرزایی به عنوان سرپرست تیم‌های ملی بانوان انتخاب شد.
برگزاری اردوی تیم‌های ملی کانوپولو برای حضور در کاپ آسیایی چین
اردوی تیم ملی کانوپولو در بخش بانوان و آقایان به منظور حضور در مسابقات کاپ آسیایی چین از فردا (یکشنبه) در دریاچه آزادی برگزار می‌شود.
مدال برنز برای انوشا مهدیان در مسابقات شطرنج رده‌های سنی قهرمانی جهان
شطرنج‌باز کشورمان به مدال برنز در مسابقات رده‌های سنی قهرمانی جهان دست یافت.
رکابی: امیدوارم فینالیست بازی‌های جهانی ساحلی شوم/ برای کسب سهمیه المپیک تلاش می‌کنم
تنها بانوی سنگ‌نورد ایران در بازی‌های جهانی ساحلی ابراز امیدواری کرد که به فینال این دوره از بازی‌ها راه پیدا کند.

روزنامه های داخلی

هدف - 24 مهر 1398

برنامـه پخـش تلوزیـونی

چهارشنبه 24 مهر
 
شهرخودرو - نفت‌ مسجدسلیمان
۱۶:۱۵
جام حذفی ایران
پنجشنبه 25 مهر
 
استقلال - فجر سپاسی
۱۶:۵۰
جام حذفی ایران
جمعه 26 مهر
 
نیس - پاری سن ژرمن
۲۲:۳۰
هفته 10 لیگ یک فرانسه

اخبـار ورزشـی

  • همه
  • داخلی
  • خارجی
  • سایر ورزشها

لیگ ایران

بازیهای هفته 6
جمعه, 12 مهر 1398
استقلال1-2گلگهر سیرجان16:00
پیکان3-2مسجدسلیمان16:00
نساجی0-0ماشین سازی17:00
سپاهان0-2ذوب آهن17:05
صنعت نفت0-1سایپا17:15
شاهین1-0فولاد17:15
شهر خودرو0-1پرسپولیس18:15
تراکتورسازی0-1پارس جنوبی18:30
#تيمبازيتفاضلامتياز
1سپاهان6814
2تراکتورسازی6414
3شهر خودرو6413
4صنعت نفت6211
5نساجی629
6فولاد619
7پرسپولیس6-19
8مسجدسلیمان618
9سایپا6-17
10ماشین سازی6-37
11استقلال6-16
12پارس جنوبی6-16
13پیکان605
14ذوب آهن6-34
15گلگهر سیرجان6-33
16شاهین6-91

لیگهای اروپایی

بازیهای هفته 8
جمعه, 12 مهر 1398
رئال بتیس1-1ایبار22:30
شنبه, 13 مهر 1398
لگانس2-1لوانته14:30
رئال مادرید2-4گرانادا17:30
والنسیا1-2آلاوز20:00
اوساسونا1-2ویارئال22:30
یکشنبه, 14 مهر 1398
مایورکا0-2اسپانیول13:30
سلتاویگو0-1اتلتیک بیلبائو15:30
وایادولید0-0اتلتیکومادرید17:30
رئال سوسیداد2-1ختافه20:00
بارسلونا0-4سویا22:30
#تيمبازيتفاضلامتياز
1رئال مادرید8818
2بارسلونا81016
3اتلتیکومادرید8315
4گرانادا8514
5رئال سوسیداد8413
6سویا8-113
7اتلتیک بیلبائو8312
8والنسیا8012
9ویارئال8611
10لوانته8011
11اوساسونا8011
12ختافه8010
13وایادولید8-110
14ایبار809
15سلتاویگو8-49
16رئال بتیس8-59
17آلاوز8-48
18مایورکا8-67
19اسپانیول8-105
20لگانس8-82

لیگ قهرمانان آسیا و اروپا

نیمه نهایی
سه شنبه, 09 مهر 1398
السد قطر4-1الهلال عربستان19:00
چهارشنبه, 10 مهر 1398
اوراوا0-2گوانجو اورگرند14:00
سه شنبه, 30 مهر 1398
الهلال عربستان-السد قطر19:45
چهارشنبه, 01 آبان 1398
گوانجو اورگرند-اوراوا15:30

جام ملتـهای آفریقا و کوپا امریکا

فینال
جمعه, 28 تیر 1398
سنگال1-0الجزایر23:30

لیگـــها