• 23 شهريور ساعت 15:30
    رئال مادرید 3
    لوانته 2
  • 23 شهريور ساعت 16:00
    لیورپول 3
    نیوکاسل 1
  • 23 شهريور ساعت 17:30
    فیورنتینا 0
    یوونتوس 0
  • 23 شهريور ساعت 18:30
    تاتنهام 4
    کریستال پالاس 0
  • 23 شهريور ساعت 18:30
    منچستریونایتد 1
    لسترسیتی 0
  • 23 شهريور ساعت 18:30
    ولورهمپتون 2
    چلسی 5
  • 23 شهريور ساعت 19:45
    فولاد 0
    سپاهان 0
  • 23 شهريور ساعت 20:00
    پاریسن ژرمن 1
    استراسبورگ 0
  • 23 شهريور ساعت 21:00
    لایپزیگ 1
    بایرن مونیخ 1
  • 23 شهريور ساعت 23:15
    اینترمیلان 1
    اودینزه 0
  • 23 شهريور ساعت 23:30
    بارسلونا 5
    والنسیا 2
  • 24 شهريور ساعت 19:45
    ذوب آهن 0
    تراکتورسازی 0
  • 24 شهريور ساعت 19:45
    نفت مسجدسلیمان 1
    استقلال 1
  • 24 شهريور ساعت 20:00
    واتفورد 2
    آرسنال 2
  • 24 شهريور ساعت 20:30
    آ اس رم 4
    ساسولو 2
  • 24 شهريور ساعت 23:15
    ورونا 0
    آث میلان 1
  • 25 شهريور ساعت 19:45
    پرسپولیس 1
    صنعت نفت 0
  • 26 شهريور ساعت 21:25
    اینترمیلان 1
    اسلاویا پراها 1
  • 26 شهريور ساعت 23:30
    ناپولی 2
    لیورپول 0
  • 26 شهريور ساعت 23:30
    بورسیادورتمند 0
    بارسلونا 0
  • 26 شهريور ساعت 23:30
    چلسی 0
    والنسیا 1
  • 27 شهريور ساعت 21:25
    المپیاکوس
    تاتنهام
  • 27 شهريور ساعت 23:30
    پاریسن ژرمن
    رئال مادرید
  • 27 شهريور ساعت 23:30
    بایرن مونیخ
    ستاره سرخ بلگراد
  • 27 شهريور ساعت 23:30
    اتلتیکومادرید
    یوونتوس
  • 28 شهريور ساعت 21:25
    اینتراخت فرانکفورت
    آرسنال
  • 28 شهريور ساعت 23:30
    آاس رم
    استانبول بشکشهیر
  • 28 شهريور ساعت 23:30
    منچستریونایتد
    آستانه
  • 29 شهريور ساعت 19:30
    سپاهان
    نفت مسجدسلیمان
  • 29 شهريور ساعت 19:45
    صنعت نفت
    ذوب آهن
  • 30 شهريور ساعت 16:00
    لسترسیتی
    تاتنهام
  • 30 شهريور ساعت 18:00
    بایرن مونیخ
    کلن
  • 30 شهريور ساعت 20:30
    یوونتوس
    ورونا
  • 30 شهريور ساعت 23:15
    آث میلان
    اینترمیلان
  • 30 شهريور ساعت 23:30
    گرانادا
    بارسلونا
  • 31 شهريور ساعت 15:00
    استقلال
    پرسپولیس
  • 31 شهريور ساعت 16:30
    بولونیا
    آ اس رم
  • 31 شهريور ساعت 16:30
    وستهام
    منچستریونایتد
  • 31 شهريور ساعت 19:00
    آرسنال
    استون ویلا
  • 31 شهريور ساعت 19:00
    چلسی
    لیورپول
  • 31 شهريور ساعت 22:30
    سویا
    رئال مادرید
  • 31 شهريور ساعت 22:30
    لیون
    پاریسن ژرمن
 
19 بازیکن به اردوی تیم ملی بسکتبال دعوت شدند
اسامی دعوت‌شدگان به اردوی تیم ملی بسکتبال ایران برای حضور در جام جهانی چین اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون بسکتبال، کادر فنی تیم ملی بسکتبال کشورمان لیست اسامی بازیکنان ملی‌پوش برای حضور در اردوهای تیم ملی در راه جام جهانی چین 2019 را اعلام کرد.

لیست دعوت‌شدگان به شرح زیر است:

1- روزبه ارغوان
2- محمد جمشیدى
3- حامد حدادى
4- محمد حسن‌زاده
5- حامد حسین‌زاده
6- مایک رستم‌پور
7- نوید رضایى‌فر
8- کیوان ریاعی
9- آرمان زنگنه
10- امیر صدیقى
11- آرون گرامى‌پور
12- بهشاد عرب‌زاده
13- سجاد مشایخى
14- رسول مظفرى
15- میثم میرزایى
16- نوید نیکتاش
17- صمد نیکخواه بهرامى
18- سینا واحدی
19- بهنام یخچالى



دعوت‌شدگان روز شنبه 25 خرداد ماه از ساعت 10 صبح اولین تمرین خود را زیر نظر مهران شاهین‌طبع و دستیاران وی انجام خواهند داد.

روزنامه های داخلی

استقلال - 17 شهریور 1398

برنامـه پخـش تلوزیـونی

چهارشنبه 27 شهریور
 
ایران - هند
۱۸:۳۰
والیبال قهرمانی آسیا
 
ایران - مالدیو
۱۹:۴۵
نوجوانان قهرمانی آسیا
 
المپیاکوس - تاتنهام
۲۱:۳۰
لیگ قهرمانان اروپا
 
اتلتیکومادرید - یوونتوس
۲۳:۳۰
لیگ قهرمانان اروپا
 
پاری سن ژرمن - رئال مادرید
۲۳:۳۰
لیگ قهرمانان اروپا
جمعه 29 شهریور
 
تراکتور - گل گهر
۱۷:۳۰
هفته چهارم لیگ برتر ایران
 
شهر خودرو - فولاد
۱۹:۰۰
هفته چهارم لیگ برتر ایران
 
سپاهان - نفت‌ مسجدسلیمان
۱۹:۳۰
هفته چهارم لیگ برتر ایران
یکشنبه 31 شهریور
 
استقلال - پرسپولیس
۱۶:۰۰
هفته چهارم لیگ برتر ایران

اخبـار ورزشـی

  • همه
  • داخلی
  • خارجی
  • سایر ورزشها

لیگ ایران

بازیهای هفته 3
جمعه, 22 شهریور 1398
گلگهر سیرجان1-1پارس جنوبی19:15
شنبه, 23 شهریور 1398
ماشین سازی1-0شهر خودرو19:00
فولاد0-0سپاهان19:45
یکشنبه, 24 شهریور 1398
مسجدسلیمان1-1استقلال19:45
سایپا3-4نساجی19:45
شاهین1-1پیکان19:45
ذوب آهن0-0تراکتورسازی19:45
دوشنبه, 25 شهریور 1398
پرسپولیس0-1صنعت نفت19:45
#تيمبازيتفاضلامتياز
1شهر خودرو349
2تراکتورسازی448
3سپاهان347
4سایپا327
5پرسپولیس316
6صنعت نفت304
7نساجی4-34
8گلگهر سیرجان303
9مسجدسلیمان303
10ماشین سازی3-13
11استقلال3-12
12ذوب آهن3-12
13فولاد3-12
14پارس جنوبی3-12
15پیکان3-31
16شاهین3-41

لیگهای اروپایی

بازیهای هفته 4
جمعه, 22 شهریور 1398
مایورکا0-0اتلتیک بیلبائو23:30
شنبه, 23 شهریور 1398
رئال مادرید2-3لوانته15:30
لگانس3-0ویارئال18:30
رئال سوسیداد0-2اتلتیکومادرید21:00
بارسلونا2-5والنسیا23:30
یکشنبه, 24 شهریور 1398
ایبار2-1اسپانیول14:30
آلاوز1-0سویا16:30
سلتاویگو2-0گرانادا18:30
وایادولید1-1اوساسونا21:00
رئال بتیس1-1ختافه23:30
#تيمبازيتفاضلامتياز
1سویا4410
2اتلتیکومادرید419
3رئال مادرید438
4اتلتیک بیلبائو438
5بارسلونا457
6گرانادا447
7رئال سوسیداد417
8لوانته416
9اوساسونا416
10ویارئال425
11آلاوز405
12وایادولید4-15
13والنسیا4-24
14مایورکا4-24
15رئال بتیس4-34
16سلتاویگو4-34
17اسپانیول4-44
18ختافه4-13
19ایبار4-31
20لگانس4-60

لیگ قهرمانان آسیا و اروپا

یک چهارم نهایی
دوشنبه, 04 شهریور 1398
النصر عربستان1-2السد قطر22:15
سه شنبه, 05 شهریور 1398
شانگهای SIPG2-2اوراوا16:00
الاتحاد عربستان0-0الهلال عربستان22:15
چهارشنبه, 06 شهریور 1398
گوانجو اورگرند0-0کاشیما انتلرز16:30
دوشنبه, 25 شهریور 1398
السد قطر1-3النصر عربستان20:15
سه شنبه, 26 شهریور 1398
اوراوا1-1شانگهای SIPG15:00
الهلال عربستان1-3الاتحاد عربستان21:30
چهارشنبه, 27 شهریور 1398
کاشیما انتلرز-گوانجو اورگرند14:30

جام ملتـهای آفریقا و کوپا امریکا

فینال
جمعه, 28 تیر 1398
سنگال1-0الجزایر23:30

لیگـــها