• 23 شهريور ساعت 15:30
    رئال مادرید 3
    لوانته 2
  • 23 شهريور ساعت 16:00
    لیورپول 3
    نیوکاسل 1
  • 23 شهريور ساعت 17:30
    فیورنتینا 0
    یوونتوس 0
  • 23 شهريور ساعت 18:30
    تاتنهام 4
    کریستال پالاس 0
  • 23 شهريور ساعت 18:30
    منچستریونایتد 1
    لسترسیتی 0
  • 23 شهريور ساعت 18:30
    ولورهمپتون 2
    چلسی 5
  • 23 شهريور ساعت 19:45
    فولاد 0
    سپاهان 0
  • 23 شهريور ساعت 20:00
    پاریسن ژرمن 1
    استراسبورگ 0
  • 23 شهريور ساعت 21:00
    لایپزیگ 1
    بایرن مونیخ 1
  • 23 شهريور ساعت 23:15
    اینترمیلان 1
    اودینزه 0
  • 23 شهريور ساعت 23:30
    بارسلونا 5
    والنسیا 2
  • 24 شهريور ساعت 19:45
    ذوب آهن 0
    تراکتورسازی 0
  • 24 شهريور ساعت 19:45
    نفت مسجدسلیمان 1
    استقلال 1
  • 24 شهريور ساعت 20:00
    واتفورد 2
    آرسنال 2
  • 24 شهريور ساعت 20:30
    آ اس رم 4
    ساسولو 2
  • 24 شهريور ساعت 23:15
    ورونا 0
    آث میلان 1
  • 25 شهريور ساعت 19:45
    پرسپولیس 1
    صنعت نفت 0
  • 26 شهريور ساعت 21:25
    اینترمیلان 1
    اسلاویا پراها 1
  • 26 شهريور ساعت 23:30
    ناپولی 2
    لیورپول 0
  • 26 شهريور ساعت 23:30
    بورسیادورتمند 0
    بارسلونا 0
  • 26 شهريور ساعت 23:30
    چلسی 0
    والنسیا 1
  • 27 شهريور ساعت 21:25
    المپیاکوس
    تاتنهام
  • 27 شهريور ساعت 23:30
    پاریسن ژرمن
    رئال مادرید
  • 27 شهريور ساعت 23:30
    بایرن مونیخ
    ستاره سرخ بلگراد
  • 27 شهريور ساعت 23:30
    اتلتیکومادرید
    یوونتوس
  • 28 شهريور ساعت 21:25
    اینتراخت فرانکفورت
    آرسنال
  • 28 شهريور ساعت 23:30
    آاس رم
    استانبول بشکشهیر
  • 28 شهريور ساعت 23:30
    منچستریونایتد
    آستانه
  • 29 شهريور ساعت 19:30
    سپاهان
    نفت مسجدسلیمان
  • 29 شهريور ساعت 19:45
    صنعت نفت
    ذوب آهن
  • 30 شهريور ساعت 16:00
    لسترسیتی
    تاتنهام
  • 30 شهريور ساعت 18:00
    بایرن مونیخ
    کلن
  • 30 شهريور ساعت 20:30
    یوونتوس
    ورونا
  • 30 شهريور ساعت 23:15
    آث میلان
    اینترمیلان
  • 30 شهريور ساعت 23:30
    گرانادا
    بارسلونا
  • 31 شهريور ساعت 15:00
    استقلال
    پرسپولیس
  • 31 شهريور ساعت 16:30
    بولونیا
    آ اس رم
  • 31 شهريور ساعت 16:30
    وستهام
    منچستریونایتد
  • 31 شهريور ساعت 19:00
    آرسنال
    استون ویلا
  • 31 شهريور ساعت 19:00
    چلسی
    لیورپول
  • 31 شهريور ساعت 22:30
    سویا
    رئال مادرید
  • 31 شهريور ساعت 22:30
    لیون
    پاریسن ژرمن
 
رقابت 420 شطرنج‌باز در مسابقات سریع و برق‌آسای رده‌های سنی کشور
مسابقات شطرنج سریع و برق‌آسای رده‌های سنی کشور در سال 98 طی روزهای پنج‌شنبه و جمعه هفته جاری در محل فدراسیون برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون شطرنج، در مسابقات شطرنج سریع و برق‌آسای رده‌های سنی کشور، 420 ورزشکار رده های سنی زیر 8، 10، 12، 14، 16 و 18 سال دختران و پسران به رقابت با یکدیگر می‌پردازند. مسابقات مذکور طبق قوانین فدارسیون جهانی شطرنج (فیده) و در 9 دور به تفکیک رده و جنسیت برگزار می‌شود.

زمان مسابقات سریع برای هر بازیکن 10 دقیقه به اضافه 5 ثانیه پاداش برای هر حرک از اولین حرکت است. زمان مسابقات برق‌آسا هم برای هر بازیکن 5 دقیقه به اضافه 2 ثانیه پاداش برای هر حرکت از اولین حرکت بازی است.

برنامه برگزاری مسابقات شطرنج سریع و برق آسای رده‌های سنی کشور به شرح زیر است:

پنجشنبه 23 خرداد
ساعت 9:30 (دور اول تا چهارم سریع)
ساعت 15 (دور پنجم تا نهم سریع)

جمعه 24 خرداد
ساعت 9:30 (رقابت‌های برق آسا)

تمام مسابقات در محل فدراسیون شطرنج در تهران برگزار می‌شود.

روزنامه های داخلی

خبر ورزشی - 27 شهریور 1398

برنامـه پخـش تلوزیـونی

چهارشنبه 27 شهریور
 
ایران - هند
۱۸:۳۰
والیبال قهرمانی آسیا
 
ایران - مالدیو
۱۹:۴۵
نوجوانان قهرمانی آسیا
 
المپیاکوس - تاتنهام
۲۱:۳۰
لیگ قهرمانان اروپا
 
اتلتیکومادرید - یوونتوس
۲۳:۳۰
لیگ قهرمانان اروپا
 
پاری سن ژرمن - رئال مادرید
۲۳:۳۰
لیگ قهرمانان اروپا
جمعه 29 شهریور
 
تراکتور - گل گهر
۱۷:۳۰
هفته چهارم لیگ برتر ایران
 
شهر خودرو - فولاد
۱۹:۰۰
هفته چهارم لیگ برتر ایران
 
سپاهان - نفت‌ مسجدسلیمان
۱۹:۳۰
هفته چهارم لیگ برتر ایران
یکشنبه 31 شهریور
 
استقلال - پرسپولیس
۱۶:۰۰
هفته چهارم لیگ برتر ایران

اخبـار ورزشـی

  • همه
  • داخلی
  • خارجی
  • سایر ورزشها

لیگ ایران

بازیهای هفته 3
جمعه, 22 شهریور 1398
گلگهر سیرجان1-1پارس جنوبی19:15
شنبه, 23 شهریور 1398
ماشین سازی1-0شهر خودرو19:00
فولاد0-0سپاهان19:45
یکشنبه, 24 شهریور 1398
مسجدسلیمان1-1استقلال19:45
سایپا3-4نساجی19:45
شاهین1-1پیکان19:45
ذوب آهن0-0تراکتورسازی19:45
دوشنبه, 25 شهریور 1398
پرسپولیس0-1صنعت نفت19:45
#تيمبازيتفاضلامتياز
1شهر خودرو349
2تراکتورسازی448
3سپاهان347
4سایپا327
5پرسپولیس316
6صنعت نفت304
7نساجی4-34
8گلگهر سیرجان303
9مسجدسلیمان303
10ماشین سازی3-13
11استقلال3-12
12ذوب آهن3-12
13فولاد3-12
14پارس جنوبی3-12
15پیکان3-31
16شاهین3-41

لیگهای اروپایی

بازیهای هفته 4
جمعه, 22 شهریور 1398
مایورکا0-0اتلتیک بیلبائو23:30
شنبه, 23 شهریور 1398
رئال مادرید2-3لوانته15:30
لگانس3-0ویارئال18:30
رئال سوسیداد0-2اتلتیکومادرید21:00
بارسلونا2-5والنسیا23:30
یکشنبه, 24 شهریور 1398
ایبار2-1اسپانیول14:30
آلاوز1-0سویا16:30
سلتاویگو2-0گرانادا18:30
وایادولید1-1اوساسونا21:00
رئال بتیس1-1ختافه23:30
#تيمبازيتفاضلامتياز
1سویا4410
2اتلتیکومادرید419
3رئال مادرید438
4اتلتیک بیلبائو438
5بارسلونا457
6گرانادا447
7رئال سوسیداد417
8لوانته416
9اوساسونا416
10ویارئال425
11آلاوز405
12وایادولید4-15
13والنسیا4-24
14مایورکا4-24
15رئال بتیس4-34
16سلتاویگو4-34
17اسپانیول4-44
18ختافه4-13
19ایبار4-31
20لگانس4-60

لیگ قهرمانان آسیا و اروپا

یک چهارم نهایی
دوشنبه, 04 شهریور 1398
النصر عربستان1-2السد قطر22:15
سه شنبه, 05 شهریور 1398
شانگهای SIPG2-2اوراوا16:00
الاتحاد عربستان0-0الهلال عربستان22:15
چهارشنبه, 06 شهریور 1398
گوانجو اورگرند0-0کاشیما انتلرز16:30
دوشنبه, 25 شهریور 1398
السد قطر1-3النصر عربستان20:15
سه شنبه, 26 شهریور 1398
اوراوا1-1شانگهای SIPG15:00
الهلال عربستان1-3الاتحاد عربستان21:30
چهارشنبه, 27 شهریور 1398
کاشیما انتلرز-گوانجو اورگرند14:30

جام ملتـهای آفریقا و کوپا امریکا

فینال
جمعه, 28 تیر 1398
سنگال1-0الجزایر23:30

لیگـــها