• 26 مهر ساعت 22:15
    نیس
    پاریسن ژرمن
  • 27 مهر ساعت 14:30
    ایبار
    بارسلونا
  • 27 مهر ساعت 17:00
    آگزبورگ
    بایرن مونیخ
  • 27 مهر ساعت 17:30
    تاتنهام
    واتفورد
  • 27 مهر ساعت 17:30
    چلسی
    نیوکاسل
  • 27 مهر ساعت 22:15
    یوونتوس
    بولونیا
  • 27 مهر ساعت 22:30
    مایورکا
    رئال مادرید
  • 28 مهر ساعت 14:00
    ساسولو
    اینترمیلان
  • 28 مهر ساعت 16:30
    سمپدوریا
    آ اس رم
  • 28 مهر ساعت 18:00
    پرسپولیس
    پیکان
  • 28 مهر ساعت 19:00
    منچستریونایتد
    لیورپول
  • 28 مهر ساعت 22:15
    آث میلان
    لچه
 
تیراندازی معلولان قهرمانی جهان| برنامه ملی‌پوشان ایران مشخص شد
برنامه ملی‌پوشان پاراتیراندازی ایران در مسابقات قهرمانی معلولان جهان مشخص شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین، رقابت های پارا تیراندازی قهرمانی جهان پاراتیراندازی با برگزاری مراسم افتتاحیه در روز جمعه 19 مهر ماه آغاز می شود.

ساره جوانمردی، سمیرا ارم، محمدرضا میرشفیعی و مهدی زمانی نمایندگان ایران در رشته تپانچه، رقیه شجاعی ملی پوش کشورمان در رشته تفنگ و عبدالرضا توسلی خواه نماینده ایران در پاراتراپ می باشند که به مصاف حریفان خود می روند.

برنامه تیم ملی ایران  در این رویداد به شرح زیر است:

شنبه 20 مهر ماه
R3: ماده تفنگ 10 متر درازکش کلاس SH1 (رقیه شجاعی)
رقابت های پاراتراپ (عبدالرضا توسلی خواه)

یکشنبه 21 مهر ماه
رقابت های پاراتراپ (عبدالرضا توسلی خواه)

سه شنبه 23 مهر
P4: ماده تپانچه خفیف 50 متر (ساره جوانمردی، سمیرا ارم، محمدرضا میرشفیعی و مهدی زمانی)

چهارشنبه 24 مهر
R2: ماده تفنگ 10 متر ایستاده در کلاس SH1 (رقیه شجاعی)

پنجشنبه 25 مهر
P2: ماده تپانچه 10 متر بادی بانوان (ساره جوانمردی، سمیرا ارم)

جمعه 26 مهر
P1: ماده تپانچه 10 متر بادی مردان (محمدرضا میرشفیعی و مهدی زمانی)

این دوره از مسابقات با شرکت 283 ورزشکار از 55 کشور به میزبانی کشور استرالیا تا 26 مهر ماه، ادامه دارد و 53 سهمیه توکیو در آن توزیع می شود.

 

روزنامه های داخلی

ایران ورزشی - 24 مهر 1398

برنامـه پخـش تلوزیـونی

چهارشنبه 24 مهر
 
شهرخودرو - نفت‌ مسجدسلیمان
۱۶:۱۵
جام حذفی ایران
پنجشنبه 25 مهر
 
استقلال - فجر سپاسی
۱۶:۵۰
جام حذفی ایران
جمعه 26 مهر
 
نیس - پاری سن ژرمن
۲۲:۳۰
هفته 10 لیگ یک فرانسه

اخبـار ورزشـی

  • همه
  • داخلی
  • خارجی
  • سایر ورزشها

لیگ ایران

بازیهای هفته 6
جمعه, 12 مهر 1398
استقلال1-2گلگهر سیرجان16:00
پیکان3-2مسجدسلیمان16:00
نساجی0-0ماشین سازی17:00
سپاهان0-2ذوب آهن17:05
صنعت نفت0-1سایپا17:15
شاهین1-0فولاد17:15
شهر خودرو0-1پرسپولیس18:15
تراکتورسازی0-1پارس جنوبی18:30
#تيمبازيتفاضلامتياز
1سپاهان6814
2تراکتورسازی6414
3شهر خودرو6413
4صنعت نفت6211
5نساجی629
6فولاد619
7پرسپولیس6-19
8مسجدسلیمان618
9سایپا6-17
10ماشین سازی6-37
11استقلال6-16
12پارس جنوبی6-16
13پیکان605
14ذوب آهن6-34
15گلگهر سیرجان6-33
16شاهین6-91

لیگهای اروپایی

بازیهای هفته 8
جمعه, 12 مهر 1398
رئال بتیس1-1ایبار22:30
شنبه, 13 مهر 1398
لگانس2-1لوانته14:30
رئال مادرید2-4گرانادا17:30
والنسیا1-2آلاوز20:00
اوساسونا1-2ویارئال22:30
یکشنبه, 14 مهر 1398
مایورکا0-2اسپانیول13:30
سلتاویگو0-1اتلتیک بیلبائو15:30
وایادولید0-0اتلتیکومادرید17:30
رئال سوسیداد2-1ختافه20:00
بارسلونا0-4سویا22:30
#تيمبازيتفاضلامتياز
1رئال مادرید8818
2بارسلونا81016
3اتلتیکومادرید8315
4گرانادا8514
5رئال سوسیداد8413
6سویا8-113
7اتلتیک بیلبائو8312
8والنسیا8012
9ویارئال8611
10لوانته8011
11اوساسونا8011
12ختافه8010
13وایادولید8-110
14ایبار809
15سلتاویگو8-49
16رئال بتیس8-59
17آلاوز8-48
18مایورکا8-67
19اسپانیول8-105
20لگانس8-82

لیگ قهرمانان آسیا و اروپا

نیمه نهایی
سه شنبه, 09 مهر 1398
السد قطر4-1الهلال عربستان19:00
چهارشنبه, 10 مهر 1398
اوراوا0-2گوانجو اورگرند14:00
سه شنبه, 30 مهر 1398
الهلال عربستان-السد قطر19:45
چهارشنبه, 01 آبان 1398
گوانجو اورگرند-اوراوا15:30

جام ملتـهای آفریقا و کوپا امریکا

فینال
جمعه, 28 تیر 1398
سنگال1-0الجزایر23:30

لیگـــها