• 28 مرداد ساعت 23:30
    ولورهمپتون 1
    منچستریونایتد 1
  • 31 مرداد ساعت 19:10
    پرسپولیس 1
    پارس جنوبی جم 0
  • 31 مرداد ساعت 20:15
    ذوب آهن 2
    سایپا 3
  • 1 شهريور ساعت 18:00
    ماشین سازی
    استقلال
  • 2 شهريور ساعت 16:00
    نوریچ
    چلسی
  • 2 شهريور ساعت 18:30
    منچستریونایتد
    کریستال پالاس
  • 2 شهريور ساعت 20:15
    شاهین
    سپاهان
  • 2 شهريور ساعت 20:30
    پارما
    یوونتوس
  • 2 شهريور ساعت 21:00
    شالکه
    بایرن مونیخ
  • 2 شهريور ساعت 21:00
    لیورپول
    آرسنال
  • 2 شهريور ساعت 21:30
    رئال مادرید
    وایادولید
  • 3 شهريور ساعت 20:00
    تاتنهام
    نیوکاسل
  • 3 شهريور ساعت 20:30
    اودینزه
    آث میلان
  • 3 شهريور ساعت 23:15
    آ اس رم
    جنووا
  • 3 شهريور ساعت 23:30
    بارسلونا
    رئال بتیس
  • 3 شهريور ساعت 23:30
    پاریسن ژرمن
    تولوز
  • 4 شهريور ساعت 23:15
    اینترمیلان
    لچه
 
پایان روز نخست لیگ دوومیدانی بانوان با شکسته شدن 2 رکورد باشگاهی
روز نخست مسابقات دوومیدانی قهرمانی باشگاهی کشور در بخش بانوان با جابه‌جایی 2 رکورد باشگاهی و پیشتازی تیم‌های دانشگاه آزاد خرم آباد، فولاد مبارکه سپاهان و شهرداری خراسان رضوی خاتمه یافت.
قایقرانی آب‌های آرام قهرمانی جهان| تیم کایاک دو نفره حذف شد/ جاهدی در رده شانزدهم ایستاد
تیم کایاک دو نفره بانوان ایران در رقابت‌های جهانی مجارستان از دور رقابت‌ها کنار رفت و اسلام جاهدی نیز شانزدهم شد.
تیراندازی با کمان قهرمانی جوانان جهان| حیدرزاده از صعود بازماند
نماینده کشورمان از صعود به مرحله نیمه‌نهایی رقابت‌های تیراندازی با کمان قهرمانی جوانان جهان بازماند.
دعوت از 12 ورزشکار به اردوی تیم‌های تنیس روی میز نوجوانان و جوانان
لیست نفرات دعوت شده به آخرین اردوی تیم‌های تنیس روی میز نوجوانان و جوانان دختر و پسر پیش از رقابت‌های قهرمانی آسیا مشخص شد.
پیشکسوت مدال‌آور پارالمپیک درگذشت
دارنده مدال برنز بازی‌های پارالمپیک 1988 دار فانی را وداع گفت.
جام جهانی تیراندازی به اهداف پروازی| نمایندگان ایران به فینال نرسیدند
ملی‌پوشان تیرانداز کشورمان در رشته اسکیت از راهیابی به فینال رقابت‌های جام جهانی فنلاند بازماندند.
برگزاری مسابقات شطرنج پارکی محلات تهران
اولین دوره رقابت‌های شطرنج پارکی محلات تهران برگزار شد.
اسکی روی چمن کاپ جهانی جوانان| برترین‌های روز نخست معرفی شدند
روز نخست رقابت‌های اسکی روی چمن کاپ جهانی جوانان در دیزین با معرفی نفرات برتر خاتمه یافت.
تیراندازی با کمان قهرمانی جوانان جهان| صعود حیدرزاده به جمع 8 کماندار برتر
رقابت‌های تیراندازی با کمان قهرمانی نوجوانان و جوانان جهان در اسپانیا با صعود یکی از نمایندگان ایران به جمع هشت کامندار برتر پیگیری شد.
برگزاری مسابقات بین‌المللی تنیس آپت با حضور 13 کشور در تهران
مسابقات بین‌المللی تنیس قهرمانی آپت به میزبانی تهران برگزار می‌شود.
قایقرانی معلولان قهرمانی جهان| صعود شهلا بهروزی‌راد به فینال کلاس KL3
ملی‌پوش پاراکانوی کشورمان به فینال مسابقات قهرمانی جهان صعود کرد.
تنیس روی میز تور جهانی جمهوری چک| پایان کار نمایندگان ایران با حذف تیم برادران عالمیان
رقابت‌های تنیس روی میز تور جهانی در جمهوری چک با حذف نمایندگان ایران در هر دو بخش انفرادی و دو نفره پیگیری شد.
مسابقات آب‌های آرام قهرمانی جهان| صعود بوداغی و مجللی به مرحله نیمه نهایی
با صعود امین بوداغی و عادل مجللی به مرحله نیمه نهایی کایاک و کانو تک نفره 200 متر کار ملی‌پوشان قایقرانی کشورمان در روز نخست رقابت‌های قهرمانی جهان تمام شد.
حذف تیم ریکرو جوانان ایران از مسابقات جهانی/ علیپور صعود کرد
مسابقات جهانی تیراندازی با کمان با حذف تیم ریکرو جوانان کشورمان از دور رقابت‌ها پیگیری شد.
جاهدی راهی فینال B مسابقات جهانی پاراکانو شد
در ادامه مسابقات آب‌های آرام و پاراکانو قهرمانی جهان و انتخابی المپیک و پارالمپیک اسلام جاهدی راهی فینال B شد.

روزنامه های داخلی

ایران ورزشی - 31 مرداد 1398

برنامـه پخـش تلوزیـونی

پنجشنبه 31 مرداد
 
پرسپولیس - پارس جنوبی جم
۱۹:۱۰
هفته اول لیگ برتر ایران
 
ذوب آهن - سایپا
۲۰:۱۵
هفته اول لیگ برتر ایران
جمعه 1 شهریور
 
ماشین‌سازی‌تبریز - استقلال
۱۸:۰۰
هفته اول لیگ برتر ایران

اخبـار ورزشـی

  • همه
  • داخلی
  • خارجی
  • سایر ورزشها

لیگ ایران

بازیهای هفته 1
پنج شنبه, 31 مرداد 1398
پرسپولیس0-1پارس جنوبی19:10
گلگهر سیرجان1-1نساجی19:45
مسجدسلیمان0-0تراکتورسازی20:15
ذوب آهن3-2سایپا20:15
جمعه, 01 شهریور 1398
ماشین سازی-استقلال18:00
پیکان-پدیده19:10
فولاد-صنعت نفت20:15
شنبه, 02 شهریور 1398
شاهین-سپاهان20:15
#تيمبازيتفاضلامتياز
1سایپا113
2پرسپولیس113
3گلگهر سیرجان101
4نساجی101
5مسجدسلیمان101
6تراکتورسازی101
7استقلال000
8فولاد000
9ماشین سازی000
10پدیده000
11پیکان000
12صنعت نفت000
13سپاهان000
14شاهین000
15ذوب آهن1-10
16پارس جنوبی1-10

لیگهای اروپایی

بازیهای هفته 1
جمعه, 25 مرداد 1398
اتلتیک بیلبائو0-1بارسلونا23:30
شنبه, 26 مرداد 1398
سلتاویگو3-1رئال مادرید19:30
والنسیا1-1رئال سوسیداد21:30
مایورکا1-2ایبار22:30
لگانس1-0اوساسونا23:30
ویارئال4-4گرانادا23:30
یکشنبه, 27 مرداد 1398
آلاوز0-1لوانته19:30
اسپانیول2-0سویا21:30
رئال بتیس2-1وایادولید23:30
دوشنبه, 28 مرداد 1398
اتلتیکومادرید0-1ختافه00:30
#تيمبازيتفاضلامتياز
1رئال مادرید123
2سویا123
3مایورکا113
4وایادولید113
5اتلتیک بیلبائو113
6اتلتیکومادرید113
7اوساسونا113
8آلاوز113
9گرانادا101
10ویارئال101
11رئال سوسیداد101
12والنسیا101
13رئال بتیس1-10
14ایبار1-10
15لگانس1-10
16بارسلونا1-10
17ختافه1-10
18لوانته1-10
19سلتاویگو1-20
20اسپانیول1-20

لیگ قهرمانان آسیا و اروپا

یک هشتم نهایی
سه شنبه, 28 خرداد 1398
کاشیما انتلرز0-1سانفرسه ژاپن14:30
گوانجو اورگرند1-2شاندونگ لیوننگ16:30
چهارشنبه, 29 خرداد 1398
اوراوا2-1اولسان هیوندای15:00
شانگهای SIPG1-1جونبوک موتورز16:30
دوشنبه, 14 مرداد 1398
الاتحاد عربستان1-2ذوب آهن20:30
النصر عربستان1-1الوحده امارات22:30
سه شنبه, 15 مرداد 1398
الدحیل1-1السد قطر20:30
الاهلی عربستان4-2الهلال عربستان21:10
سه شنبه, 04 تیر 1398
سانفرسه ژاپن2-3کاشیما انتلرز14:30
شاندونگ لیوننگ6-5گوانجو اورگرند16:00
چهارشنبه, 05 تیر 1398
جونبوک موتورز5-3شانگهای SIPG14:30
اولسان هیوندای3-0اوراوا15:30
دوشنبه, 21 مرداد 1398
الوحده امارات3-2النصر عربستان20:10
ذوب آهن4-3الاتحاد عربستان23:30
سه شنبه, 22 مرداد 1398
السد قطر1-3الدحیل20:45
الهلال عربستان1-0الاهلی عربستان22:00

جام ملتـهای آفریقا و کوپا امریکا

فینال
جمعه, 28 تیر 1398
سنگال1-0الجزایر23:30

لیگـــها