بازیــهای کـوپا امریکــا

 
  • 31 خرداد ساعت 03:30
    اروگوئه 2
    ژاپن 2
  • 1 تير ساعت 03:30
    اکوادور 1
    شیلی 2
  • 1 تير ساعت 23:30
    بولیوی 1
    ونزوئلا 3
  • 1 تير ساعت 23:30
    پرو 0
    برزیل 5
  • 2 تير ساعت 23:30
    قطر 0
    آرژانتین 2
  • 2 تير ساعت 23:30
    کلمبیا 1
    پاراگوئه 0
  • 4 تير ساعت 03:30
    اکوادور 1
    ژاپن 1
  • 4 تير ساعت 03:30
    شیلی 0
    اروگوئه 1
  • 7 تير ساعت 05:00
    برزیل
    پاراگوئه
  • 7 تير ساعت 23:30
    ونزوئلا
    آرژانتین
  • 8 تير ساعت 03:30
    کلمبیا
    شیلی
  • 8 تير ساعت 23:30
    اروگوئه
    پرو
 
مقدماتی یورو 2020؛ پیروزی قاطع اسپانیا مقابل سوئد
رقابت های مقدماتی یورو با برتری قاطع اسپانیا در خانه مقابل سوئد ادامه یافت.

به گزارش وبسایت نود، اسپانیا، لهستان، اتریش، اسلوونی، رومانی، دانمارک و چک به بردهای پرگلی مقابل رقبای خود دست یافتند.

دوشنبه شب در نقاط مختلف اروپا بازی های مقدماتی یورو برگزار شد. در این شب 12 مسابقه برگزار شد که نتایج آن به شرح زیر است:

در گروه نخست مسابقات، کوزوو در دقیقه 90 مقابل بلغارستان به گل برتری رسید و توانست 3-2 پیروز شود. جمهوری چک نیز با سه گل از سد مونته نگرو گذشت. در این گروه انگلیس با 6 امتیاز صدرنشین است، چک با همین امتیاز و یک بازی بیشتر، دوم است.

از گروه دوم، صربستان 4-1 لیتوانی را شکست داد، میتروویچ دو بار، یوویچ و لیاجیچ گلزنان صربستان بودند. اکراین هم با 1 گل مقابل لوکزامبورگ پیروز شد تا با 10 امتیاز همچنان صدرنشین باشد. در این گروه لوکزامبورگ از 4 بازی 4 امتیاز دارد و دوم است. صربستان و پرتغال در رده های سوم و چهارم هستند.

در گروه چهارم، دانمارک در خانه موفق شد 5-1 گرجستان را مغلوب سازد. دولبرگ دو بار، اریکسن، پولسن و مارتین بریثویت گلزنان دانمارک بودند. ایرلند هم توانست با نتیجه 2-0 مقابل جبل الطارق پیروز شود. در این گروه ایرلند با 10 امتیاز صدرنشین است و دانمارک با یک بازی کمتر، 5 امتیاز دارد. سوئیس نیز 4 امتیازی است.

از گروه ششم، نروژ مقابل جزایر فارو 2-0 پیروز شد. رومانی با برتری قاطعانه 4-0 از سد مالت گذشت و اسپانیا در مادرید موفق شد سوئد مدعی را با نتیجه 3-0 شکست دهد. در این دیدار دقیقه 64 راموس از روی نقطه پنالتی بازی را 1-0 کرد. دقیقه 85 موراتا یک پنالتی دیگر را گل کرد و سپس دقیقه 87 میکل اویارازابال بازی را 3-0 کرد. در این گروه اسپانیا با 12 امتیاز صدرنشین است. سوئد و رومانی 7 امتیاز دارند.

در گروه هفتم مسابقات، اتریش با نتیجه 4-1 مقابل مقدونیه پیروز شد. آرناتوویج دو بار، لازارو و لایمر گلزنان اتریش بودند. اسلوونی 5-0 مقابل لتونی به برتری رسید و لهستان با 4 گل مقابل رژیم اشغالگر قدس به پیروزی رسید. پیاتک، لواندوفسکی، گروسیکی و دامیان کاژیور گلزنان میزبان بودند. در این گروه لهستان با 12 امتیاز صدرنشین است.

1878

روزنامه های داحلی

استقلال - 9 آبان 1397

برنامـه پخـش تلوزیـونی

سه‌شنبه 4 تیر
 
کامرون - گینه بیسائو
۲۱:۳۰
جام ملت های آفریقا
چهارشنبه 5 تیر
 
نیجریه - گینه
۱۹:۰۰
جام ملت های آفریقا
پنجشنبه 6 تیر
 
مصر - کنگو
۰۰:۳۰
جام ملت های آفریقا
جمعه 7 تیر
 
استرالیا - روسیه
۱۴:۳۰
والیبال لیگ ملت‌ها 2019
 
ایران - صربستان
۱۸:۳۰
والیبال لیگ ملت‌ها 2019
 
مراکش - ساحل عاج
۲۱:۳۰
جام ملت های آفریقا
شنبه 8 تیر
 
بلغارستان - ایران
۲۲:۱۰
والیبال لیگ ملت‌ها 2019
یکشنبه 9 تیر
 
ایران - آمریکا
۱۸:۳۰
والیبال لیگ ملت‌ها 2019

اخبـار ورزشـی

  • همه
  • داخلی
  • خارجی
  • سایر ورزشها

لیگ ایران

بازیهای هفته 30
پنج شنبه, 26 ارديبهشت 1398
استقلال1-2سپیدرود رشت21:30
فولاد2-2تراکتورسازی21:30
ماشین سازی2-1پدیده21:30
مسجدسلیمان2-2ذوب آهن21:30
نساجی0-2پیکان21:30
پارس جنوبی1-0پرسپولیس21:30
سایپا3-0صنعت نفت21:30
سپاهان0-2استقلال خوزستان21:30
#تيمبازيتفاضلامتياز
1پرسپولیس302261
2سپاهان302658
3استقلال302757
4پدیده301656
5تراکتورسازی301752
6ذوب آهن30040
7سایپا30-538
8فولاد30-938
9صنعت نفت30137
10نساجی30036
11پیکان30-835
12پارس جنوبی30-530
13ماشین سازی30-729
14مسجدسلیمان30-1822
15سپیدرود رشت30-2920
16استقلال خوزستان30-2812

لیگهای اروپایی

بازیهای هفته 38
شنبه, 28 ارديبهشت 1398
لوانته2-2اتلتیکومادرید15:30
اسپانیول0-2رئال سوسیداد18:45
ختافه2-2ویارئال18:45
سویا0-2اتلتیک بیلبائو18:45
وایادولید2-0والنسیا18:45
آلاوز1-2خیرونا23:15
سلتاویگو2-2رایو وایکانو23:15
اوئسکا1-2لگانس23:15
یکشنبه, 29 ارديبهشت 1398
رئال مادرید2-0رئال بتیس14:30
ایبار2-2بارسلونا18:45
#تيمبازيتفاضلامتياز
1بارسلونا385487
2اتلتیکومادرید382676
3رئال مادرید381768
4والنسیا381661
5سویا381559
6ختافه381359
7اسپانیول38-253
8اتلتیک بیلبائو38-453
9رئال سوسیداد38-150
10رئال بتیس38-850
11آلاوز38-1150
12ایبار38-447
13لگانس38-645
14ویارئال38-344
15لوانته38-744
16سلتاویگو38-941
17وایادولید38-1941
18خیرونا38-1637
19اوئسکا38-2233
20رایو وایکانو38-2932

لیگ قهرمانان آسیا و اروپا

یک هشتم نهایی
سه شنبه, 28 خرداد 1398
کاشیما انتلرز0-1سانفرسه ژاپن14:30
گوانجو اورگرند1-2شاندونگ لیوننگ16:30
چهارشنبه, 29 خرداد 1398
اوراوا2-1اولسان هیوندای15:00
شانگهای SIPG1-1جونبوک موتورز16:30
دوشنبه, 14 مرداد 1398
النصر عربستان-الوحده امارات-:-
الاتحاد عربستان-ذوب آهن-:-
سه شنبه, 15 مرداد 1398
الدحیل-السد قطر-:-
الاهلی عربستان-الهلال عربستان-:-
سه شنبه, 04 تیر 1398
سانفرسه ژاپن-کاشیما انتلرز14:30
شاندونگ لیوننگ-گوانجو اورگرند16:00
چهارشنبه, 05 تیر 1398
جونبوک موتورز-شانگهای SIPG14:30
اولسان هیوندای-اوراوا15:30
دوشنبه, 21 مرداد 1398
الوحده امارات-النصر عربستان-:-
ذوب آهن-الاتحاد عربستان-:-
سه شنبه, 22 مرداد 1398
السد قطر-الدحیل-:-
الهلال عربستان-الاهلی عربستان-:-

کوپا امریکا

گروه A
شنبه, 25 خرداد 1398
برزیل0-3بولیوی05:00
ونزوئلا0-0پرو23:30
چهارشنبه, 29 خرداد 1398
بولیوی3-1پرو02:00
برزیل0-0ونزوئلا05:00
شنبه, 01 تیر 1398
پرو5-0برزیل23:30
بولیوی3-1ونزوئلا23:30
#تيمبازيتفاضلامتياز
1برزیل387
2ونزوئلا325
3پرو3-34
4بولیوی3-70

لیگـــها