• 26 مهر ساعت 22:15
    نیس
    پاریسن ژرمن
  • 27 مهر ساعت 14:30
    ایبار
    بارسلونا
  • 27 مهر ساعت 17:00
    آگزبورگ
    بایرن مونیخ
  • 27 مهر ساعت 17:30
    تاتنهام
    واتفورد
  • 27 مهر ساعت 17:30
    چلسی
    نیوکاسل
  • 27 مهر ساعت 22:15
    یوونتوس
    بولونیا
  • 27 مهر ساعت 22:30
    مایورکا
    رئال مادرید
  • 28 مهر ساعت 14:00
    ساسولو
    اینترمیلان
  • 28 مهر ساعت 16:30
    سمپدوریا
    آ اس رم
  • 28 مهر ساعت 18:00
    پرسپولیس
    پیکان
  • 28 مهر ساعت 19:00
    منچستریونایتد
    لیورپول
  • 28 مهر ساعت 22:15
    آث میلان
    لچه
 
مازندران میزبان اردوی تیم ملی جوانان و نوجوانان
اردوی تیم ملی نوجوانان و جوانان به منظور آماده سازی برای حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا در مازندران برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون جودو، جوجیتسو و کوراش؛ مرحله جدید اردوی آماده سازی تیم ملی نوجوانان و جوانان به منظور حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا چین تایپه از 23 تیرماه  به میزبانی مازندران (نوشهر - سیسنگان - صلاح الدین کلا- مجموعه صحاشهر ) آغاز می شود و تا 29 تیر ادامه خواهد داشت

ایوب رستمی مسئولیت سرمربیگری تیم ملی نوجوانان را بر عهده دارد و محمدرضا غفاری، محمد سعید قهرمانی و چیل(مربی کره‌ای) به عنوان مربی در کنار وی هستند.

همچنین سرمربیگری تیم ملی جوانان را محمدرضا حاج یوسف‌زاده بر عهده دارد و محمد مهدی ذاکری و مختار خورنگ در سمت مربی تیم را همراهی می‌کنند.

اسامی نفرات دعوت شده به اردو به شرح زیر است:

نوجوانان

محمد برخوردار و ابوالفضل عیسی زایی از خراسان رضوی، رامین احمدزاده از خراسان شمالی ، محمدعلی کاظمی و غلامرضا کشتکار از فارس، سعید کرجی ونوشی  از مازندران

جوانان

علی امینی و جواد سخندان از آذربایجان شرقی، محمد کریمی زاده از ایلام، علی محمدی بریمانلو، رضا پارساپور و قاسم باغچقی از خراسان شمالی، وحید جدی، امین کامیابی، علی پرهیزگار، فرزین شاهباز و علی یوسفی از خراسان رضوی، مصطفی ریاحی فر از خوزستان، امیر محمد نیک آبادی از لرستان، محمدحسین الیکائی و محمدحسین بابائیان از مازندران

روزنامه های داخلی

گل - 24 مهر 1398

برنامـه پخـش تلوزیـونی

چهارشنبه 24 مهر
 
شهرخودرو - نفت‌ مسجدسلیمان
۱۶:۱۵
جام حذفی ایران
پنجشنبه 25 مهر
 
استقلال - فجر سپاسی
۱۶:۵۰
جام حذفی ایران
جمعه 26 مهر
 
نیس - پاری سن ژرمن
۲۲:۳۰
هفته 10 لیگ یک فرانسه

اخبـار ورزشـی

  • همه
  • داخلی
  • خارجی
  • سایر ورزشها

لیگ ایران

بازیهای هفته 6
جمعه, 12 مهر 1398
استقلال1-2گلگهر سیرجان16:00
پیکان3-2مسجدسلیمان16:00
نساجی0-0ماشین سازی17:00
سپاهان0-2ذوب آهن17:05
صنعت نفت0-1سایپا17:15
شاهین1-0فولاد17:15
شهر خودرو0-1پرسپولیس18:15
تراکتورسازی0-1پارس جنوبی18:30
#تيمبازيتفاضلامتياز
1سپاهان6814
2تراکتورسازی6414
3شهر خودرو6413
4صنعت نفت6211
5نساجی629
6فولاد619
7پرسپولیس6-19
8مسجدسلیمان618
9سایپا6-17
10ماشین سازی6-37
11استقلال6-16
12پارس جنوبی6-16
13پیکان605
14ذوب آهن6-34
15گلگهر سیرجان6-33
16شاهین6-91

لیگهای اروپایی

بازیهای هفته 8
جمعه, 12 مهر 1398
رئال بتیس1-1ایبار22:30
شنبه, 13 مهر 1398
لگانس2-1لوانته14:30
رئال مادرید2-4گرانادا17:30
والنسیا1-2آلاوز20:00
اوساسونا1-2ویارئال22:30
یکشنبه, 14 مهر 1398
مایورکا0-2اسپانیول13:30
سلتاویگو0-1اتلتیک بیلبائو15:30
وایادولید0-0اتلتیکومادرید17:30
رئال سوسیداد2-1ختافه20:00
بارسلونا0-4سویا22:30
#تيمبازيتفاضلامتياز
1رئال مادرید8818
2بارسلونا81016
3اتلتیکومادرید8315
4گرانادا8514
5رئال سوسیداد8413
6سویا8-113
7اتلتیک بیلبائو8312
8والنسیا8012
9ویارئال8611
10لوانته8011
11اوساسونا8011
12ختافه8010
13وایادولید8-110
14ایبار809
15سلتاویگو8-49
16رئال بتیس8-59
17آلاوز8-48
18مایورکا8-67
19اسپانیول8-105
20لگانس8-82

لیگ قهرمانان آسیا و اروپا

نیمه نهایی
سه شنبه, 09 مهر 1398
السد قطر4-1الهلال عربستان19:00
چهارشنبه, 10 مهر 1398
اوراوا0-2گوانجو اورگرند14:00
سه شنبه, 30 مهر 1398
الهلال عربستان-السد قطر19:45
چهارشنبه, 01 آبان 1398
گوانجو اورگرند-اوراوا15:30

جام ملتـهای آفریقا و کوپا امریکا

فینال
جمعه, 28 تیر 1398
سنگال1-0الجزایر23:30

لیگـــها