بازیــهای جام ملتـهای آفریقـا

 
  • 23 تير ساعت 20:30
    سنگال 1
    تونس 0
  • 23 تير ساعت 23:30
    الجزایر 2
    نیجریه 1
  • 26 تير ساعت 23:30
    تونس
    نیجریه
  • 28 تير ساعت 23:30
    سنگال
    الجزایر
 
مازندران میزبان اردوی تیم ملی جوانان و نوجوانان
اردوی تیم ملی نوجوانان و جوانان به منظور آماده سازی برای حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا در مازندران برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون جودو، جوجیتسو و کوراش؛ مرحله جدید اردوی آماده سازی تیم ملی نوجوانان و جوانان به منظور حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا چین تایپه از 23 تیرماه  به میزبانی مازندران (نوشهر - سیسنگان - صلاح الدین کلا- مجموعه صحاشهر ) آغاز می شود و تا 29 تیر ادامه خواهد داشت

ایوب رستمی مسئولیت سرمربیگری تیم ملی نوجوانان را بر عهده دارد و محمدرضا غفاری، محمد سعید قهرمانی و چیل(مربی کره‌ای) به عنوان مربی در کنار وی هستند.

همچنین سرمربیگری تیم ملی جوانان را محمدرضا حاج یوسف‌زاده بر عهده دارد و محمد مهدی ذاکری و مختار خورنگ در سمت مربی تیم را همراهی می‌کنند.

اسامی نفرات دعوت شده به اردو به شرح زیر است:

نوجوانان

محمد برخوردار و ابوالفضل عیسی زایی از خراسان رضوی، رامین احمدزاده از خراسان شمالی ، محمدعلی کاظمی و غلامرضا کشتکار از فارس، سعید کرجی ونوشی  از مازندران

جوانان

علی امینی و جواد سخندان از آذربایجان شرقی، محمد کریمی زاده از ایلام، علی محمدی بریمانلو، رضا پارساپور و قاسم باغچقی از خراسان شمالی، وحید جدی، امین کامیابی، علی پرهیزگار، فرزین شاهباز و علی یوسفی از خراسان رضوی، مصطفی ریاحی فر از خوزستان، امیر محمد نیک آبادی از لرستان، محمدحسین الیکائی و محمدحسین بابائیان از مازندران

روزنامه های داحلی

خبر ورزشی - 26 تیر 1398

برنامـه پخـش تلوزیـونی

چهارشنبه 26 تیر
 
تونس - نیجریه
۲۳:۳۰
رده‌بندی جام ملت‌های آفریقا
پنجشنبه 27 تیر
 
آرسنال - بایرن مونیخ
۰۷:۳۰
جام بین المللی قهرمانان
جمعه 28 تیر
 
سنگال - الجزایر
۲۳:۳۰
فینال جام ملت های آفریقا

اخبـار ورزشـی

  • همه
  • داخلی
  • خارجی
  • سایر ورزشها

لیگ ایران

هیچ بازی برای نمایش وجود ندارد
#تيمبازيتفاضلامتياز
1استقلال000
2ذوب آهن000
3فولاد000
4ماشین سازی000
5مسجدسلیمان000
6نساجی000
7پدیده000
8پارس جنوبی000
9پیکان000
10پرسپولیس000
11سایپا000
12صنعت نفت000
13سپاهان000
14سپیدرود رشت000
15تراکتورسازی000
16استقلال خوزستان00-6

لیگهای اروپایی

بازیهای هفته 38
شنبه, 28 ارديبهشت 1398
لوانته2-2اتلتیکومادرید15:30
اسپانیول0-2رئال سوسیداد18:45
ختافه2-2ویارئال18:45
سویا0-2اتلتیک بیلبائو18:45
وایادولید2-0والنسیا18:45
آلاوز1-2خیرونا23:15
سلتاویگو2-2رایو وایکانو23:15
اوئسکا1-2لگانس23:15
یکشنبه, 29 ارديبهشت 1398
رئال مادرید2-0رئال بتیس14:30
ایبار2-2بارسلونا18:45
#تيمبازيتفاضلامتياز
1بارسلونا385487
2اتلتیکومادرید382676
3رئال مادرید381768
4والنسیا381661
5سویا381559
6ختافه381359
7اسپانیول38-253
8اتلتیک بیلبائو38-453
9رئال سوسیداد38-150
10رئال بتیس38-850
11آلاوز38-1150
12ایبار38-447
13لگانس38-645
14ویارئال38-344
15لوانته38-744
16سلتاویگو38-941
17وایادولید38-1941
18خیرونا38-1637
19اوئسکا38-2233
20رایو وایکانو38-2932

لیگ قهرمانان آسیا و اروپا

یک هشتم نهایی
سه شنبه, 28 خرداد 1398
کاشیما انتلرز0-1سانفرسه ژاپن14:30
گوانجو اورگرند1-2شاندونگ لیوننگ16:30
چهارشنبه, 29 خرداد 1398
اوراوا2-1اولسان هیوندای15:00
شانگهای SIPG1-1جونبوک موتورز16:30
دوشنبه, 14 مرداد 1398
النصر عربستان-الوحده امارات-:-
الاتحاد عربستان-ذوب آهن-:-
سه شنبه, 15 مرداد 1398
الدحیل-السد قطر-:-
الاهلی عربستان-الهلال عربستان-:-
سه شنبه, 04 تیر 1398
سانفرسه ژاپن2-3کاشیما انتلرز14:30
شاندونگ لیوننگ6-5گوانجو اورگرند16:00
چهارشنبه, 05 تیر 1398
جونبوک موتورز-شانگهای SIPG14:30
اولسان هیوندای-اوراوا15:30
دوشنبه, 21 مرداد 1398
الوحده امارات-النصر عربستان-:-
ذوب آهن-الاتحاد عربستان-:-
سه شنبه, 22 مرداد 1398
السد قطر-الدحیل-:-
الهلال عربستان-الاهلی عربستان-:-

جام ملتـهای آفریقا و کوپا امریکا

یک چهارم نهایی
چهارشنبه, 19 تیر 1398
سنگال0-1بنین20:30
نیجریه1-2افریقای جنوبی23:30
پنج شنبه, 20 تیر 1398
ساحل عاج4-3الجزایر20:30
ماداگاسکار3-0تونس23:30

لیگـــها