بازیــهای کـوپا امریکــا

 
  • 31 خرداد ساعت 03:30
    اروگوئه 2
    ژاپن 2
  • 1 تير ساعت 03:30
    اکوادور 1
    شیلی 2
  • 1 تير ساعت 23:30
    بولیوی 1
    ونزوئلا 3
  • 1 تير ساعت 23:30
    پرو 0
    برزیل 5
  • 2 تير ساعت 23:30
    قطر 0
    آرژانتین 2
  • 2 تير ساعت 23:30
    کلمبیا 1
    پاراگوئه 0
  • 4 تير ساعت 03:30
    اکوادور 1
    ژاپن 1
  • 4 تير ساعت 03:30
    شیلی 0
    اروگوئه 1
  • 7 تير ساعت 05:00
    برزیل
    پاراگوئه
  • 7 تير ساعت 23:30
    ونزوئلا
    آرژانتین
  • 8 تير ساعت 03:30
    کلمبیا
    شیلی
  • 8 تير ساعت 23:30
    اروگوئه
    پرو
 
برنامه رشته‌های تکواندو، تیراندازی، تیراندازی با کمان و والیبال یونیورسیاد 2019 مشخص شد
سی‌امین دوره یونیورسیاد تابستانی دانشجویان جهان 12 لغایت 23 تیرماه ماه در شهر ناپل کشور ایتالیا برگزار می‌شود و کاروان ایران در 4 رشته در این مسابقات شرکت می‌کند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، سی‌امین دوره یونیورسیاد تابستانی دانشجویان جهان 12 لغایت 23 تیرماه ماه در شهر ناپل کشور ایتالیا برگزار می‌شود.

این مسابقات در 18 رشته برگزار خواهد شد که کاروان دانشجویان ایران در چهار رشته ورزشی تکواندو (پومسه و مبارزه)، تیراندازی با کمان (کامپوند) و تیراندازی در دو بخش دختران و پسران و والیبال پسران حضور خواهد داشت.

برنامه این چهار رشته در سی امین دوره یونیورسیاد به شرح زیر است:

تیراندازی با کمان:

17 تیر، 8 جولای:
تمرین رسمی

18 تیر، 9 جولای:
مرحله مقدماتی ریکرو و کامپوند انفرادی زنان و مردان
مرحله 1/48 ریکرو و کامپوند انفرادی مردان

از ساعت 9 تا 18:40 به وقت محلی

19 تیر، 10 جولای:

مرحله 1/24 تا یک چهارم کامپوند انفرادی زنان و مردان
از ساعت 9:15 تا تا 13 به وقت محلی
مرحله 1/24 تا یک چهارم ریکرو انفرادی زنان و مردان
از ساعت 14 تا 18 به وقت محلی

20 تیر، 11 جولای:
مرحله 1/8 تا نیمه نهایی ریکرو تیمی زنان و مردان
از ساعت 9 تا 10:50 به وقت محلی

مرحله 1/12 تا نیمه نهایی میکس تیم ریکرو

از ساعت 10:50 تا 13:10 به وقت محلی
مرحله 1/8 تا نیمه نهایی کامپوند تیمی زنان و مردان
از ساعت 13:50 تا 15:40 به وقت محلی

مرحله 1/12 تا نیمه نهایی میکس تیم کامپوند
از ساعت 15:40 تا 18

21 تیر، 12 جولای:
رده بندی و فینال کامپوند تیمی زنان و مردان و میکس تیم
از ساعت 10:30 تا 12:50 به وقت محلی
نیمه نهایی، رده بندی و فینال کامپوند انفرادی زنان و مردان
از ساعت 14:30 تا 17:14 به وقت محلی

22 تیر، 13 جولای:
رده بندی و فینال ریکرو تیمی زنان و مردان و میکس تیم
از ساعت 10:30 تا 12:50 به وقت محلی
نیمه نهایی، رده بندی و فینال ریکرو انفرادی زنان و مردان
از ساعت 14:30 تا 17:14 به وقت محلی

محمدصالح پالیزبان، کیارش فرزان، سوگند حداد و بهاره رضایی ترکیب تیم کامپوند را در این مسابقات تشکیل می‌دهند. مجید احمدی هدایت این تیم را بر عهده دارد. ایران در بخش ریکرو نماینده‌ای ندارد.



تیراندازی:
11 تیر، 2 جولای:
کنترل سلاح و تمرین رسمی

12 تیر، 3 جولای:
افتتاحیه و کنترل سلاح و تکنیکال میتینک

13 تیر، 4 جولای:
مقدماتی تفنگ بادی 10 متر زنان
اساعت 9 تا 12:30 به وقت محلی
فینال تفنگ بادی 10 متر زنان
ساعت 14:30 به وقت محلی

14 تیر، 5 جولای:
مقدماتی تپانچه 10 متر مردان
ساعت 9 تا 12:30 به وقت محلی

فینال تپانچه 10 متر مردان
ساعت 14:30 به وقت محلی

15 تیر، 6 جولای:
مقدماتی تفنگ بادی 10 متر مردان
ساعت 9 تا 12:30 به وقت محلی
فینال تفنگ‌بادی 10 متر مردان
ساعت 13:30 به وقت محلی

16 تیر، 7 جولای:
مقدماتی تپانچه 10 متر زنان
ساعت 9 تا 10:15 به وقت محلی
فینال تپانچه 10 متر زنان
ساعت 13:30 به وقت محلی
مقدماتی میکس تفنگ‌10 متر
ساعت 11 تا 12:15 به وقت محلی

17 تیر، 8 جولای،
نیمه نهایب میکس تفنگ 10 متر
ساعت 10:30 تا 11:20 به وقت محلی
فینال میکس تفنگ‌10 متر
ساعت 12:30 به وقت محلی

18 تیر، 9 جولای:
مقدماتی میکس تپانچه 10 متر
ساعت 9 تا 9:50 به وقت محلی

فینال میکس تپانچه 10 متر
ساعت 12:30 به وقت محلی

 

امید محمد نکونام، مهیار صداقت و نجمه خدمتی و فاطمه کرم‌زاده، هادی قره باغی و فاطمه صالحی در تفنگ و درسا عربشاهی، هانیه رستمیان و سجادی پور در تپانچه نمایندگان کشورمان در سی امین دوره یونیورسیاد دانشجویان جهان هستند. هدایت این تیم را مریم طالبی بر عهده دارد.

مسابقات تیراندازی در بخش تراپ نیز برگزار می شود که ایران در این بخش نماینده ای ندارد.

تکواندو:
16 تیر، 7 جولای:
پومسه انفرادی زنان و مردان مقدماتی، نیمه نهایی و فینال از ساعت 9 تا 19 به وقت محلی

17 تیر، 8 جولای:
پومسه تیمی زنان و مردان و میکس مقدماتی، نیمه نهایی و فینال از ساعت 9 تا 19 به وقت محلی

وزن کشی 63+ کیلوگرم و 68 کیلوگرم مردان، 53+ کیلوگرم و 57 کیلوگرم زنان و 74+ کیلوگرم و 80 کیلوگرم مردان از ساعت 15 تا 17 به وقت محلی

18 تیر، 9جولای:

مقدماتی، نیمه نهایی و فینال 63+ کیلوگرم و 68 کیلوگرم مردان
مقدماتی، نیمه نهایی و فینال 53+ کیلوگرم و 57 کیلوگرم زنان
مقدماتی، نیمه نهایی و فینال 74+ کیلوگرم و 80 کیلوگرم مردان
از ساعت 9 تا 19 به وقت محلی

وزن کشی 54+ کیلوگرم و 58 کیلوگرم‌مردان
وزن کشی 46+ کیلوگرم و 49 کیلوگرم زنان
وزن کشی 62+ کیلوگرم و 67 کیلوگرم زنان
از ساعت 15 تا 17 به وقت محلی

19 تیر، 10 جولای:

مقدماتی، نیمه نهایی و فینال 54+ کیلوگرم و 58 کیلوگرم‌مردان
مقدماتی، نیمه نهایی و فینال 46+ کیلوگرم و 49 کیلوگرم زنان
مقدماتی، نیمه نهایی و فینال 62+ کیلوگرم و 67 کیلوگرم زنان
از ساعت 9 تا 19 به وقت محلی

وزن کشی 68+ کیلوگرم و 74 کیلوگرم مردان
وزن کشی 53+ کیلوگرم و 62 کیلوگرم زنان
وزن کشی 67+ کیلوگرم و 73 کیلوگرم زنان
از ساعت 15 تا 17 به وقت محلی

20 تیر، 11 جولای:

مقدماتی، نیمه نهایی و فینال 68+ کیلوگرم و 74 کیلوگرم مردان
مقدماتی، نیمه نهایی و فینال 53+ کیلوگرم و 62 کیلوگرم زنان
مقدماتی، نیمه نهایی و فینال 67+ کیلوگرم و 73 کیلوگرم زنان

وزن کشی 80+ کیلوگرم و 87 کیلوگرم مردان
وزن کشی 58+ کیلوگرم و 63 کیلوگرم مردان
وزن کشی 49+ کیلوگرم و 53 کیلوگرم زنان
از ساعت 15 تا 17 به وقت محلی

21 تیر، 12 جولای:

مقدماتی، نیمه نهایی و فینال 80+ کیلوگرم و 87 کیلوگرم مردان
مقدماتی، نیمه نهایی و فینال 58+ کیلوگرم و 63 کیلوگرم مردان
مقدماتی، نیمه نهایی و فینال 49+ کیلوگرم و 53 کیلوگرم زنان
از ساعت 9 تا 19 به وقت محلی

22 تیر، 13 جولای:
مسابقات تیمی زنان و مردان در بخش مبارزه
از ساعت 9 تا 19 به وقت محلی

 

کوروش بختیار، امیررضا مهربان، علی سهرابی مرجان سلحشوری، فاطمه حسام و مرجان تاجی در بخش پومسه هستند.

در بخش مبارزه ناهید کیانی، حدیثه پورکاظمی، زهرا شیدایی، پریسا جوادی و ملیکا میرحسینی در اردو هستند.ترکیب تیم مردان برای حضور در یونیورسیاد نهایی نشده و تا چند روز آینده اسامی نفرات اعزامی اعلام خواهد شد.

در بخش مبارزه (کیوروگی پسران) فریبرز عسگری سرمربی و علی محمد بسحاق مربی و در کیوروگی دختران،  مهرو کمرانی سرمربی تیم دانشجویان هستند. در بخش پومسه حسینعلی نظری مربی آقایان و مهسا مردانی مربی بانوان است.

والیبال:
14 تیر، 5 جولای:
ایران- فرانسه ساعت 20 به وقت محلی

16 تیر، 7 جولای:
ایران- لهستان ساعت 14:30 به وقت محلی

17 تیر، 8 جولای:
ایران- کانادا ساعت 14:30 به وقت محلی

18 تیر، 9 جولای:
ایران- برزیل ساعت 20 به وقت محلی

در حال حاضر 14 نفر در اردو هستند. ترکیب نهایی 12 نفره تیم ملی والیبال تا چند روز آینده اعلام‌خواهد شد. علی پور عروجی سرمربی، مهدی مقدم منش مربی و فاضل شیرکوند به عنوان آنالیزور کادر فنی این تیم را تشکیل می‌دهند.

در رشته والیبال و در بخش مردان یونیورسیاد دانشجویان جهان 20 تیم حضور دارند که طبق قرعه اعلام شده در چهار گروه با یکدیگر رقابت خواهند کرد.

گروه بندی این رقابت‌ها به شرح زیر است:
گروه A: هنگ‌کنگ، شیلی، چین تایپه، اوکراین و جمهوری چک
گروه B: چین، آمریکا، روسیه، پرتغال و کره جنوبی
گروه C: کانادا، برزیل، فرانسه، ایران و لهستان
گروه D: ژاپن، مکزیک، سوئیس، ایتالیا و آرژانتین

تیم دانشجویان کشورمان در دوره قبل به مقام قهرمانی این مسابقات رسیده بود.

گزارش از محیا شهسواری

روزنامه های داحلی

ایران ورزشی - 2 تیر 1398

برنامـه پخـش تلوزیـونی

سه‌شنبه 4 تیر
 
کامرون - گینه بیسائو
۲۱:۳۰
جام ملت های آفریقا
چهارشنبه 5 تیر
 
نیجریه - گینه
۱۹:۰۰
جام ملت های آفریقا
پنجشنبه 6 تیر
 
مصر - کنگو
۰۰:۳۰
جام ملت های آفریقا
جمعه 7 تیر
 
استرالیا - روسیه
۱۴:۳۰
والیبال لیگ ملت‌ها 2019
 
ایران - صربستان
۱۸:۳۰
والیبال لیگ ملت‌ها 2019
 
مراکش - ساحل عاج
۲۱:۳۰
جام ملت های آفریقا
شنبه 8 تیر
 
بلغارستان - ایران
۲۲:۱۰
والیبال لیگ ملت‌ها 2019
یکشنبه 9 تیر
 
ایران - آمریکا
۱۸:۳۰
والیبال لیگ ملت‌ها 2019

اخبـار ورزشـی

  • همه
  • داخلی
  • خارجی
  • سایر ورزشها

لیگ ایران

بازیهای هفته 30
پنج شنبه, 26 ارديبهشت 1398
استقلال1-2سپیدرود رشت21:30
فولاد2-2تراکتورسازی21:30
ماشین سازی2-1پدیده21:30
مسجدسلیمان2-2ذوب آهن21:30
نساجی0-2پیکان21:30
پارس جنوبی1-0پرسپولیس21:30
سایپا3-0صنعت نفت21:30
سپاهان0-2استقلال خوزستان21:30
#تيمبازيتفاضلامتياز
1پرسپولیس302261
2سپاهان302658
3استقلال302757
4پدیده301656
5تراکتورسازی301752
6ذوب آهن30040
7سایپا30-538
8فولاد30-938
9صنعت نفت30137
10نساجی30036
11پیکان30-835
12پارس جنوبی30-530
13ماشین سازی30-729
14مسجدسلیمان30-1822
15سپیدرود رشت30-2920
16استقلال خوزستان30-2812

لیگهای اروپایی

بازیهای هفته 38
شنبه, 28 ارديبهشت 1398
لوانته2-2اتلتیکومادرید15:30
اسپانیول0-2رئال سوسیداد18:45
ختافه2-2ویارئال18:45
سویا0-2اتلتیک بیلبائو18:45
وایادولید2-0والنسیا18:45
آلاوز1-2خیرونا23:15
سلتاویگو2-2رایو وایکانو23:15
اوئسکا1-2لگانس23:15
یکشنبه, 29 ارديبهشت 1398
رئال مادرید2-0رئال بتیس14:30
ایبار2-2بارسلونا18:45
#تيمبازيتفاضلامتياز
1بارسلونا385487
2اتلتیکومادرید382676
3رئال مادرید381768
4والنسیا381661
5سویا381559
6ختافه381359
7اسپانیول38-253
8اتلتیک بیلبائو38-453
9رئال سوسیداد38-150
10رئال بتیس38-850
11آلاوز38-1150
12ایبار38-447
13لگانس38-645
14ویارئال38-344
15لوانته38-744
16سلتاویگو38-941
17وایادولید38-1941
18خیرونا38-1637
19اوئسکا38-2233
20رایو وایکانو38-2932

لیگ قهرمانان آسیا و اروپا

یک هشتم نهایی
سه شنبه, 28 خرداد 1398
کاشیما انتلرز0-1سانفرسه ژاپن14:30
گوانجو اورگرند1-2شاندونگ لیوننگ16:30
چهارشنبه, 29 خرداد 1398
اوراوا2-1اولسان هیوندای15:00
شانگهای SIPG1-1جونبوک موتورز16:30
دوشنبه, 14 مرداد 1398
النصر عربستان-الوحده امارات-:-
الاتحاد عربستان-ذوب آهن-:-
سه شنبه, 15 مرداد 1398
الدحیل-السد قطر-:-
الاهلی عربستان-الهلال عربستان-:-
سه شنبه, 04 تیر 1398
سانفرسه ژاپن-کاشیما انتلرز14:30
شاندونگ لیوننگ-گوانجو اورگرند16:00
چهارشنبه, 05 تیر 1398
جونبوک موتورز-شانگهای SIPG14:30
اولسان هیوندای-اوراوا15:30
دوشنبه, 21 مرداد 1398
الوحده امارات-النصر عربستان-:-
ذوب آهن-الاتحاد عربستان-:-
سه شنبه, 22 مرداد 1398
السد قطر-الدحیل-:-
الهلال عربستان-الاهلی عربستان-:-

کوپا امریکا

گروه A
شنبه, 25 خرداد 1398
برزیل0-3بولیوی05:00
ونزوئلا0-0پرو23:30
چهارشنبه, 29 خرداد 1398
بولیوی3-1پرو02:00
برزیل0-0ونزوئلا05:00
شنبه, 01 تیر 1398
پرو5-0برزیل23:30
بولیوی3-1ونزوئلا23:30
#تيمبازيتفاضلامتياز
1برزیل387
2ونزوئلا325
3پرو3-34
4بولیوی3-70

لیگـــها