• 25 شهريور ساعت 19:45
    پرسپولیس 1
    صنعت نفت 0
  • 26 شهريور ساعت 21:25
    اینترمیلان 1
    اسلاویا پراها 1
  • 26 شهريور ساعت 23:30
    ناپولی 2
    لیورپول 0
  • 26 شهريور ساعت 23:30
    بورسیادورتمند 0
    بارسلونا 0
  • 26 شهريور ساعت 23:30
    چلسی 0
    والنسیا 1
  • 27 شهريور ساعت 21:25
    المپیاکوس 2
    تاتنهام 2
  • 27 شهريور ساعت 23:30
    پاریسن ژرمن 3
    رئال مادرید 0
  • 27 شهريور ساعت 23:30
    بایرن مونیخ 3
    ستاره سرخ بلگراد 0
  • 27 شهريور ساعت 23:30
    اتلتیکومادرید 2
    یوونتوس 2
  • 28 شهريور ساعت 21:25
    اینتراخت فرانکفورت
    آرسنال
  • 28 شهريور ساعت 23:30
    آاس رم
    استانبول بشکشهیر
  • 28 شهريور ساعت 23:30
    منچستریونایتد
    آستانه
  • 29 شهريور ساعت 19:30
    سپاهان 0
    نفت مسجدسلیمان 0
  • 29 شهريور ساعت 19:45
    صنعت نفت 1
    ذوب آهن 1
  • 30 شهريور ساعت 16:00
    لسترسیتی
    تاتنهام
  • 30 شهريور ساعت 18:00
    بایرن مونیخ
    کلن
  • 30 شهريور ساعت 20:30
    یوونتوس
    ورونا
  • 30 شهريور ساعت 23:15
    آث میلان
    اینترمیلان
  • 30 شهريور ساعت 23:30
    گرانادا
    بارسلونا
  • 31 شهريور ساعت 15:00
    استقلال
    پرسپولیس
  • 31 شهريور ساعت 16:30
    بولونیا
    آ اس رم
  • 31 شهريور ساعت 16:30
    وستهام
    منچستریونایتد
  • 31 شهريور ساعت 19:00
    آرسنال
    استون ویلا
  • 31 شهريور ساعت 19:00
    چلسی
    لیورپول
  • 31 شهريور ساعت 22:30
    سویا
    رئال مادرید
  • 31 شهريور ساعت 22:30
    لیون
    پاریسن ژرمن
  • 2 مهر ساعت 22:30
    برشیا
    یوونتوس
  • 2 مهر ساعت 22:30
    بارسلونا
    ویارئال
 

جدول و نتایج liga-postobon-ii کلمبیا|سایت تی ورزش

جدول لیگ

کلمبیا - liga-postobon-ii

#
تیم
P
W
D
L
F
A
GD
PTS
1
Cucuta
30
21
8
1
52
17
+35
71
2
Union Magdalena
30
17
9
4
53
22
+31
60
3
Deportivo Pereira
30
15
8
7
43
31
+12
53
4
Real Cartagena
30
13
8
9
40
34
+6
47
5
Cortulua
30
11
11
8
40
41
–1
44
6
Deportes Quindio
30
11
10
9
29
33
–4
43
7
Valledupar
30
10
11
9
40
38
+2
41
8
Llaneros FC
30
9
12
9
33
33
0
39
9
Fortaleza FC
30
9
11
10
39
38
+1
38
10
Barranquilla FC
30
8
11
11
36
45
–9
35
11
Tigres FC
30
7
13
10
30
35
–5
34
12
Boca Juniors de Cali
30
8
9
13
36
46
–10
33
13
Bogota FC
30
8
7
15
30
49
–19
31
14
Atletico FC
30
7
8
15
29
42
–13
29
15
Orsomarso
30
7
7
16
20
31
–11
28
16
Real San Andres
30
3
9
18
27
42
–15
18

روزنامه های داخلی

خبر ورزشی - 28 شهریور 1398

برنامـه پخـش تلوزیـونی

جمعه 29 شهریور
 
کره جنوبی - ایران
۱۶:۰۰
نیمه نهایی والیبال قهرمانی آسیا
 
تراکتور - گل گهر
۱۷:۳۰
هفته چهارم لیگ برتر ایران
 
شهر خودرو - فولاد
۱۹:۰۰
هفته چهارم لیگ برتر ایران
 
سپاهان - نفت‌ مسجدسلیمان
۱۹:۳۰
هفته چهارم لیگ برتر ایران
شنبه 30 شهریور
 
لسترسیتی - تاتنهام
۱۶:۰۰
هفته ششم لیگ برتر انگلیس
 
بایرن مونیخ - کلن
۱۸:۰۰
هفته پنجم بوندسلیگا
 
یوونتوس - ورونا
۲۰:۳۰
هفته چهارم سری آ ایتالیا
 
گرانادا - بارسلونا
۲۳:۳۰
هفته پنجم لالیگا اسپانیا
یکشنبه 31 شهریور
 
استقلال - پرسپولیس
۱۶:۰۰
هفته چهارم لیگ برتر ایران
 
چلسی - لیورپول
۱۹:۰۰
هفته ششم لیگ برتر انگلیس
 
لیون - پاری سن ژرمن
۲۲:۳۰
هفته ششم لیگ یک فرانسه

اخبـار ورزشـی

  • همه
  • داخلی
  • خارجی
  • سایر ورزشها

لیگ ایران

بازیهای هفته 4
جمعه, 29 شهریور 1398
تراکتورسازی0-1گلگهر سیرجان17:30
شهر خودرو1-0فولاد19:00
نساجی0-2شاهین19:30
پارس جنوبی2-3سایپا19:30
پیکان2-6ماشین سازی19:30
سپاهان0-0مسجدسلیمان19:30
صنعت نفت1-1ذوب آهن19:45
یکشنبه, 31 شهریور 1398
استقلال-پرسپولیس15:00
#تيمبازيتفاضلامتياز
1شهر خودرو439
2سپاهان448
3تراکتورسازی428
4نساجی427
5سایپا417
6پرسپولیس316
7پارس جنوبی405
8صنعت نفت405
9فولاد405
10پیکان414
11مسجدسلیمان404
12ذوب آهن4-13
13گلگهر سیرجان4-13
14ماشین سازی4-53
15استقلال3-12
16شاهین4-61

لیگهای اروپایی

بازیهای هفته 5
جمعه, 29 شهریور 1398
اوساسونا-رئال بتیس23:30
شنبه, 30 شهریور 1398
ویارئال-وایادولید15:30
لوانته-ایبار18:30
اتلتیکومادرید-سلتاویگو21:00
گرانادا-بارسلونا23:30
یکشنبه, 31 شهریور 1398
ختافه-مایورکا13:30
اسپانیول-رئال سوسیداد15:30
والنسیا-لگانس17:30
اتلتیک بیلبائو-آلاوز20:00
سویا-رئال مادرید22:30
#تيمبازيتفاضلامتياز
1سویا4410
2اتلتیکومادرید419
3رئال مادرید438
4اتلتیک بیلبائو438
5بارسلونا457
6گرانادا447
7رئال سوسیداد417
8لوانته416
9اوساسونا416
10ویارئال425
11آلاوز405
12وایادولید4-15
13والنسیا4-24
14مایورکا4-24
15رئال بتیس4-34
16سلتاویگو4-34
17اسپانیول4-44
18ختافه4-13
19ایبار4-31
20لگانس4-60

لیگ قهرمانان آسیا و اروپا

یک چهارم نهایی
دوشنبه, 04 شهریور 1398
النصر عربستان1-2السد قطر22:15
سه شنبه, 05 شهریور 1398
شانگهای SIPG2-2اوراوا16:00
الاتحاد عربستان0-0الهلال عربستان22:15
چهارشنبه, 06 شهریور 1398
گوانجو اورگرند0-0کاشیما انتلرز16:30
دوشنبه, 25 شهریور 1398
السد قطر1-3النصر عربستان20:15
سه شنبه, 26 شهریور 1398
اوراوا1-1شانگهای SIPG15:00
الهلال عربستان1-3الاتحاد عربستان21:30
چهارشنبه, 27 شهریور 1398
کاشیما انتلرز1-1گوانجو اورگرند14:30

جام ملتـهای آفریقا و کوپا امریکا

فینال
جمعه, 28 تیر 1398
سنگال1-0الجزایر23:30

لیگـــها